Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Ve vzpomínce

9. září 2011 v 22:46 | Enelya |  Střípky života
Ono k tomu není moc co říct, řeší se to všude už od středy a není se čemu divit. Je to smutné, a myslím, že to otřáslo nejen sportovním světem. Jenom jsem tímto článkem chtěla vyjádřit, že je mi to líto. To, co se stalo, mě poměrně zasáhlo. Popravdě ale nechápu lidi, kteří tvrdí, že najednou ze sebe všichni dělají fanoušky hokeje. Vždyť tady už nejde o hokej a o to, že Česko přišlo o tři reprezentanty, jde o to, že zemřelo tolik mladých lidí, kteří měli své rodiny a životy. Není to fér, v KHL se neorientuju, takže mi většina jmen byla neznámá, ale pamatuji si všechny tři naše reprezentanty i slovenského Pavola Demitru. Všichni byli strašně sympatičtí, a nezáleží na tom, že to byli špičkoví hokejsti, ale hlavně na tom, že to byli lidi. Mohli toho ještě spoustu dokázat, Janu Markovi se před pár měsíci narodil syn, se kterým se pořádně ani neviděl, Karel Rachůnek měl dvě malé děti a i zbytek cestujících měl své rodiny.
Už třetí den pročítám články o havárii, a stále čekám, až se někde objeví, že přežili. Nějak tomu nemůžu uvěřit, při sledování jejich památných okamžiků mi naskočila husí kůže, vždyť po Karlu Rachůnkovi jsem před více jak rokem dostala přezdívku, pamatuji si i, jak letos vysklil s Arťuchinem plexisklo.. Čtení posledního rozhovoru s Markem mě skoro rozbrečelo. Je mi to líto, tolik mladých lidí, hráčů, kteří ve svém životě možná nedokázali všechno, co chtěli, nebo co mohli ... x(
Nemám k tomu víc co říct
Enelya
 


Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 11. září 2011 v 15:18 | Reagovat

Máš pravdu, nejde jen o to, že to byli výborní hokejoví hráči a reprezentanti, ale hlavně to byli lidi, mladí kluci, kteří toho měli ještě hodně před sebou a nechali po sobě rodiny. A nebyli sami, v tom letadle bylo těch lidí přece víc, a zahynuli tam skoro všichni. A každý jeden z nich po sobě nechal jednoho nebo více lidí, pro které to znamená smutek.
Pěkná slova, vystihlas to přesně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama