Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Jeden nevšední rozhovor

28. prosince 2009 v 12:38 | Enelya |  Střípky života
.. jsem právě absolvovala na naší vesnické zastávce s jedním postarším milým pánem x) Vlastně mi prvně ujel autobus, díky mému úžasnému bratrovi, kterému jsem vařila oběd. Jelikož on si neumí sám oloupat ani brambory! Věřím, že umí, ale když zjistil, že mi autobus jede 11:45 a ono bylo 11:40, musel mě přece nějak zdržet..
Chmm.. Já si opravdu myslela, že ty hodiny jdou napřed xD..

No ale z odjíždějícího autobusu, ač jsem sprintovala, jak jsem mohla, jsem zahlédla pouze zadek mizící za zatáčkou. A tak jsem ještě chvíli postávala na zastávce, snažila se zorientovat v jízdím řádu, abych zjistila, kdy mi jede další autobus, a chvíli i přemýšlela, že půjdu pěšky. (Vlastně, kdyby mi ten dementní autobus neujel, už bych teď mířila zpátky domů...)
Z ničeho nic mě oslovil nějaký starší chlápek (Mohlo mu být, hádám, tak přes šedesát) s tím, že dnes autobusy nepojedou (xD). Nedokázala jsem pochopit, proč potom sedí na lavičce na zastávce, když nikam nejede, ale řekla jsem mu, že jeden mi právě ujel..
Ten chlápek se mi zdál celkem normální a příjemný, tak jsem tam s ním chvíli postávala, kdyby náhodou jel ještě nějaký autobus. Za tu dobu jsem se od něj doslechla, že vypadám jako panenka (! xD), že mám strašně krásné zuby (?), což je ale u ženy prý strašně důležité, že vypadám chytře (Yes.) a o chvíli později i, že mám strašně krásné a navíc i uhrančivé (?!xD) oči.
Mezi tím mi stihl vyprávět, jak byl dříve členem nějaké tajné policie, a že vlastně jím ještě stále je, dále jak navštívil Moskvu, ukázat mi dům ve kterém žije, pomluvit své sousedy, jací jsou to ožralové, zanadávat, proč v tamtom baráku narohu nemáme cukrárnu, kterou by si tam rád založil (Přitom se mě ptal, jestli bych tam za ním chodila xD), povyprávět mi o své vnučce i svých 4 dětech, pochválit mi mé zelené nehty (Které jste mimochodem mohli vidět v minulém článku) a uvažovat, jestli budou mít v hospodě naproti otevřeno, protože má strašnou chuť na pivo.
To byl podle mě i důvod, proč seděl na lavičce na zastávce. Pochopila jsem, že je mu nejpíš smutno a pivo mu schválila x) Sice naši hospodu "U Jelena" přejmenoval na "U Srnky", ale to by se mu ještě dalo odpustit.
Taky mi, poté co jsem mu řekla, že chodím na gympl, nadšeně povídal, jak jsou s naším ředitelem nejlepší kamarádi a jak spolu často chodívali na pivo. Až budu mít nějaký problém s ředitelem, tohle na něj vytáhnu xD Nějakou protekci bych ale mít mohla. Přece jenom, jeho údajně nejlepší kamarád (Ale jenom co je na tom pravdy..) mě nazval panenkou s krásnýma očima..
Musím vymyslet, jak to vyzkoušet a využít toho x)

No nic, druhý pokus, doufám, že tentokrát už mi ten autobus neujede! To už by si se mnou osud opravdu hodně zahrával xD
Třeba potkám toho milého pána, jak půjde z hospody x)

S pozdravem,
panenka Enelya s krásnýma modrýma očima x)
(No né?)
 


Komentáře

1 Eleanor Eleanor | Web | 28. prosince 2009 v 20:20 | Reagovat

Uhrančivé oči... To mi něco připomíná.. (chvilka nostalgie).. Eh..
Zajímavý, no. Kdyby mi někdo řekl, že autobusy nejezdí, asi bych se hned otočila a šla bych domů.
Hodiny v kuchyni nám jdou napřed. Alespoň si to myslím. Ale já mám jistotu, že můj mobil jde o dvě minuty vždy napřed, takže jsem docela v klidu. A na zastávku chodím 5 minut předem, pokud to jde. :)

2 Enelya Enelya | Web | 29. prosince 2009 v 11:40 | Reagovat

No tak já jsem něšla domů, protože jsem věděla, že ty autobusy jezdí. Když jsem si ho vyjížděla na netu. xD Ale už jsem nevěděla v kolik...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama