Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Zápas

15. listopadu 2009 v 18:36 | Enelya |  Střípky života
Zdravím,
chtěla jsem vám napsat hned v úterý, po našem slavném zápase, ale na počítač jsem se dostala až teď. Opravdu není čas, navíc se nám z nějakého nevysvětlitelného důvodu zablokovalo přihlašování, takže otec instaloval celý systém znova. Jsem ráda, že jsem neztratila své fotky a dokumenty, takže si moc nestěžuju. Aspoň ne nahlas x)

Pokud vás zajímá, jak dopadl náš zápas, tak výborně. Ale tak abych začala od začátku. Ráno jsem už byla naprosto v klidu. Nevím co se stalo, ale najednou mi to bylo úplně jedno. Možná to bylo tím, že jsem vstávala na sedum k zubařce, nebo tím, že jsem si to o čtvr na osum namířila do školy se svačinou, právě koupenou v pekárně, v ruce a z mola mávala do chemické a biologické laboratoře mým spolužákům. Vidět je tam jen tak sedět mi muselo chtě nechtě zvednout náladu. Následně jsem si v bufetu dala kafe a pořád se ještě smála děckám, jak stráví někteří 3 hodiny s třídní v chemii.
Ještě před začátkem jsem se s K. stačila projít po škole v kraťasích, jelikož jsem nemohla najít němčinářku k zaplacení Vídně. Super.
Už jak jsme se převlékly jsem se začala strašně těšit na hru. Co vám budu nalhávat, naši soupeři byli celkem lamy. Největším naším soupeřem bylo naše druhé družsvo, kde byla i K. (Totiž, abyste tomu rozumněli. Naše škola má strašně moc dobrých volejbalistek, takže jsme vytvořili dvě družstva xD). První hodinu jsme měli volno, takže jsme se odebraly na balkóny fandit holkám z druhého družstva. A to byl poslední okamžik kdy jsem se bála, když jsem viděla holky, jak prohrávají nad zdravkou. Konec zápasu už jsme potom neviděly, protože jsme se šli rozehrávat, ale holky prohrály.
My jsme potom hrály všechny 4 zápasy za sebou, takže jsme se s holkama viděly až na vzájemném zápase. V průběhu zápasů se na nás chodila dívat snad celá škola, o každé přestávce se tam nahrnul zástup lidí. Celkem vtipné dívat se, jak zase odcházejí na hodiny xD
No náš poslední zápas se hrál víc jak hodinu určitě. To byl ten dlouho očekáváný zápas Gympl A x Gympl B.. Do té doby jsme měly čisté skóre, takže jsme doufaly, že vyhrajeme. Ale kurva tohle byl dlouhý zápas xD První set jsme prohrály nějak strašně těsně. Druhý se natáhnul o ty dva vítězné body, ale vyhrály jsme. A třetí jsme vyhrály! xD Takže jsme skončily 1.!
Jako zase takový úspěch to nebyl, ale kdybyste věděli, jakou jsem měla skvělou náladu. Po dlouhé době se mi konečně hrálo dobře, zase mě to začalo bavit a hlavně mi to šlo. Že jedno z našich dvou družstev postoupí bylo poměrně jasné.

Dobrou náladu jsem měla ještě následující den, když jsem se strhaná a unavená doplazila do třídy (Hm.. po zápase jsem se rozhodla jít ještě večer na trénink. Tak, když jsem nemusela na odpoledku xD). Nepomohly mi ani ty dvě kávy, ale co. S K. jsme ten zápas řešily ještě v angličtině před testem.
Náladu mi zkazila až třídní. A to tak že totálně. Jako, bylo mi poměrně blbě, takže jsem neměla ani sílu se s ní hádat. Já už se jen modlila ať už konečně řekne co potřebuje a vypadne. Vlastně původně sháněla jenom lidi na nějakého přirodovědného klokana. Postupně se zeptala Ba., P., K., Kuby, všichni ji řekli že ne a ona se pak obrátila ke mě a když jsem ji řekla, že ne, tak se po mě rozeřvala. Něco ve smyslu, že se angažuju pouze ve sportu. Skoro mi vyčetla, že jsem byla na tom zápase. A že nedělám nic, co nemusím. Pak mi řekla, že by mi to nic neudělalo, a že nevidí důvod, proč bych tam nemohla jít. Na to jsem jí řekla akorát, že nevidím důvod, proč bych měla.
A nakonec řekla, že dobře. Že já nechci, a ona se podle toho potom taky zařídí. Narážela tam na nějaké opravky a konzultace, což jsem nějak nepochopila, protože na opravky a konzultace já zásadně nechodím xD

Potřebovala jsem si to sepsat. Když jsem se sem zase jednou dostala, dokud si to ještě pamatuju. Sorry za dlouhý článek.
Ale kdybyste věděli, jak mi tehdy ve středu ta třídní z minuty na minutu zkazila náladu... Kurva. Kdybych aspoň měla sílu jí poslat někam. (Což bych stejně neudělala.) Ale já jí fakt nebyla schopna nic říct, já u toho řevu jenom dopisovala úkol do matiky..
x) Tak se tu zase mějte. Nevím, kdy zase něco napíšu. Pravděpodobně v úterý, kdy se v chemii uvidím s třídní. Čekám, že nás s K. seřve, že jsme nebyly na laborkách. (Jak jsme si to skvěle s K. naplánovaly, že půjdeme na biolu, což znamená, že budeme 2 hodiny hovno dělat, a třídní to ví xD..) no, jsem zvědavá....
Vaše momentálně dobře naladěná Enelya x)
 


Komentáře

1 siweni siweni | Web | 16. listopadu 2009 v 17:12 | Reagovat

No, my taky, když se u nás hraje volejbalový turnaj, tak se nahrneme o přestávce do tělocvičny a sledujeme, jak to jiní lidi hrajou líp než my. :D
Gratuluju k výhře. Vyhráli jste, žejo? :)
Kašli (slušně řečeno) na třídní. Naše třídní je tež taková šáhlá a furt má nějaký kecy.

2 Enelya Enelya | Web | 18. listopadu 2009 v 18:06 | Reagovat

Jo vyhráli x) Děkuju..
Hm. asi mi nic jiného nezbývá, když ona si vždycky najde způsob jak si do mě rýpnout, že nic nedělám x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama