Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

V žádným ze svých dalších životů...

22. října 2009 v 18:09 | Enelya
.. nebudu maturovat z biologie.

Po dlouhé době opět zde. Zdravím x)
Momentálně vůbec nic nedávám. Na každý den máme naplánované asi dva testy. Až do .. čtvrtletí, snad x)
V pondělí jsme měli čtyři hodiny matiky, dvě hodiny výtvarky. (+ další 2 už méně zajímavé hodiny).. Celkem brutální - matika: 1., 2. a 8., 9. hodinu. Checht, potom jsme měli všichni dost. Zvlášť po tom testu, který nám nikomu nevyšel. xD
Úterní trénink taky nebyl nijak slavný, nešlo mi to o moc líp než minule. Někdy mám pocit, že čím déle hraju, tím mi to jde hůř. Doufám, že mě to do středoškolek opustí. x)
Dále jsme v úterý psali z chemie test na látku, kterou jsme brali před dvouma rokama. Po oné hodině, kdy třídní chytla téměř amok nám naslibovala testů, že to téměř nikdo nebral vážně. Sice se na to aspoň půlka lidí podívala, ale abych pravdu řekla, vůbec jim to nepomohlo. Nakonec nám ty testy ani neznámkovala. Jsem pyšná na svých pět pracně získaných bodů z možných 19.5 xD Byli na tom lidi i hůř, zahlídla jsem nuly x)
Včera jsem přišla domů a plánovala si přečíst biologii. Místo toho jsem usnula a probudila mě až K., když po mě chtěla otázky na ten test. Tak jsem se probrala a sehnala je od áčáků - jedna dívčina má tu samou knížečku, ze které naše biologikářka ty testy bere. I s odpověďma. Tak jsem si je okopírovala, a blahopřála si, jak jsem to chytře vymyslela, že se nemusím nic učit. Sice jsem téměř všechny přestávky + hodinu češtiny (Podplatila jsem Toma, aby vyhnal Zdenka z poslední lavice, kde nebudu všem na očích) strávila kontrolováním odpovědí, ale byla jsem přesvědčená, že to napíšu. Už minule mi to vyšlo, takže jsem ani nečekala, že by tam dala jiné otázky. No a ona je tam dala. Z mýho pracně vyplněného testu tam nebyla ani jedna! S K. jsme z toho byly na prášky x) Na otázku: "Nervová soustava polypovců" jsem odpověděla: "Mají ji." Jako, tohle bude tedy pěkný propadák. I když možná jsem to uhrála na trojku x))
Dále nemám sílu psát, nějak mi ty mé haluze poslední dobou nevychází. Nejsem zvyklá, že by mi nevycházeli xD Kurňa..
A teď nám ještě odložili středoškolky..
Nejspíš zase na nějakou dobu mizím, konečně jsem si založila album na netu, tak tam teď postupně přidávám nějaké fotky. Až to bude hotové, nejspíš vám sem dám odkaz, kdyby to čistě náhodou někoho zajímalo x)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama