Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Martin Chodúr

4. října 2009 v 19:52 | Enelya |  Hudba
Pamatujete, jak jsem vám včera chtěla tak strašně akčně něco ukázat? Tady to máte. Včera jsem se snažila to sem hodit, ale youtube nějak stávkovalo..
Takže, tohle je Martin x) Superstar teda nějak extra nesleduju, ale stalo se tak, že jsem to měla zapnuté, zrovna když Martin zpíval v divadle. A tak jsem úplně náhodou objevila svého nového oblíbence a favorita, jelikož jak zazpíval bylo něco naprosto úžasného xD
Takže samozřejmě jsem se dívala i včera, jak zazpívá, a on opět zazpíval úplně úžasně. Takže pokud jste to někdo ještě neslyšel, tak se na to podívejte a pak možná pochopíte mé nadšení x)


No a jinak tady je i písnička v originále, od Robieho Williemse, ale přece jenom Martinův hlas to není. Ať je původní jak chce x)


Co jsem vám tímhle článkem vlastně chtěla sdělit? Vlastně nic, jen jsem chtěla upozornit na talentovaného sympatického zpěváka s krásným hlasem, díky kterému jsem opět začala sledovat superstar, no a opět šířit dobrou hudbu, jak je mým zvykem x)

Poroučí se, nadšená Enelya x)
 


Komentáře

1 Angel Darkwood Angel Darkwood | 10. října 2009 v 21:01 | Reagovat

Taky Superstar nesleduju, ale na tohoto kluka mne upozornila mamka, která to kvůli němu občas sleduje, protože zpívá krásně a já s ní musím souhlasit=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama