Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Jedno sobotní odpoledne

24. října 2009 v 21:37 | Enelya
Bonjour,
v pozdravu lze krásně vidět, jak jsem se svou francouzštinou po dvou týdnech pokročila x). TeĎ jenom doufám, že to mám dobře napsané...

Všimla jsem si, jak je můj život nezáživný, nezajímavý a v průběhu školního roku neuvěřitelně monotónní až po tom, když jsem si nemohla v pátek vzpomenout na žádný zážitek, který by byl hodný mé slohovky. Totiž od naší skvělé prázdninové akce v Uh, kdy jsme s Honzou lezli balkónem do bytu, mě nenapadalo žádné téma. Ono by to i bylo celkem dostačující téma, jenomže kdybych tam nenapsala, že jsem nemohla najít kliku, úplně by to ztratilo pointu.
No nakonec jsem svoji slohovku pojala jako dobrou šanci k pomlouvání učitelů gympla, tak jsem v ní nadávala na našeho trenéra x))
Ráno jsem na trénink přišla opět o čtvrt hodiny později. Jejich komentáře, že to mám nejblíž a chodím jako poslední už nejsou vtipné.. Trénink byl dneska úplně parádní, opět jsem se dozvěděla, že jsem strašně lehká, taky že mám drobnou "ručku" a nejpíš bych i potřebovala speciální fleret xD Ale náš vedoucí se rozhodl, že mě později naučí využívat mé drobnosti, jak on to vždy nazývá, a naučí mě speciální finty, takže nakonec budu opět nejlepší jak je mým zvykem xD

Odpoledne jsme jeli s Ba. oxidovat na volejbalovej turnaj. Byla jsem úplně ráda, že jsem nemusela hrát, takže jsem jenom všechny srala svům povzbuzováním. Rozhodla jsem se svou přítomnost pojmout stylem "Když nehraju, sním a vypiju tam toho co nejvíc". Takže jsem si tam sedla tak, aby na mě bylo ze hřiště co nejvíc vidět a postupně začala vytahovat rohlíky, jablka, miňonky.. S Ba. jsme zašli na pivo a na párky.. Parádní den xD
Ale kdyby se někdo ptal, tak jsme hrály!
Pak jsme se shodly, že bysme si možná taky šli zapinkat, tak jsme vyšli na molou chodbu o délce asi 2 metry. Oběma se nám postupně podařilo trefit smeták, trefit oba dva kýble, co tam v koutě stály, několikrát ono prosklené okno, rozházet všechny boty, co tam byly naházené a nejspíš rozbít i další věci, kterých jsme si nevšimly, takže jsme to po chvíli vzdaly x)
Ale to nic nemění na tom, že to byl parádní den. Největším překvapením však bylo, že se u nás doma po dlouhé době opět oběvila plná lednička a dokonce i upečený koláč. Takže si jdu užívat blaženného nic-nedělání a hodiny spánku navíc a nejspíš to brzo zabalím x)
Mějte se zde famfárově,
a řekněte mi někdo, proč se mi samovolně zkrátil profil v menu. Nemám tam své prase! Rubriky! Historii!

Enelya
 


Komentáře

1 siweni siweni | Web | 25. října 2009 v 10:48 | Reagovat

No, ale ono to tak bývá, že ten, co to má nejblíž chodí pozdě. :D
Ono se ti to ztratilo samovolně? Já myslela, že to tak máš schválně... Hmm...fakt nevím, co s tím.

2 Enelya Enelya | Web | 25. října 2009 v 17:20 | Reagovat

Nj, musím toho využít, že to mám nejblíž..
Já též nevím, co s tím, když jsem se to snažila zpravit, tak mi to napsalo něco ve smyslu: Profil byl zkrácen, nebo tak nějak. No zkusím to zas upravit, třeba to časem půjde x( Ale štve mě to..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama