Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Jedna hlava na prodej.

14. října 2009 v 18:25 | Enelya
Zdravím vás opět po delší době. (mimochodem: Přesně za minutu mým spolužákům začíná 1.lekce tanečních (v 18:00), nevadí mi, že tam nejsem..)
Myslíte si, že píšu jenom tehdy, když mám náladu naprosto zkaženou, nebo když si potřebuju na někoho postěžovat? Máte pravdu.
A kdo že je to tentokrát?
Spousta lidí. Na prvním místě je naše třídní. Učitel ze zuš. Trenér. Angličtinářka. Biologikářka. K. Ondra. Fyzikářka. A ještě dějepisářka.

V sobotu večer jsem byla s Ondrou a pár jeho kámošema venku. Byla tam strašná kosa, a jelikož jsme seděli asi dvě hodiny na lavičce v parku, tak jsem se pěkně nachladila, což je to poslední, co jsem teďka potřebovala
V pondělí jsem se rozhodla ulít se z dějepisu a zajít si do nemocnice (Ne kvůli nachlazení. Za koho mě máte. Někdy v říjnu jsem tam měla jít na preventivní prohlídku, možná rentgen.), jelikož jsme měli psát a já nemám založenej sešit ( Dneska jsem plánovala si ho dopsat xD), nedělala jsem si poznámky ani neposlouchala dějepisářku. Jenomže jsem přišla do šatny, že si tam odložím saxofon (Přece se s ním nepotáhnu nahoru do nemocnice!) a ono začalo pršet, navíc všichni tvrdili, že psát nebudeme. A vypadali celkem přesvědčivě. Tak jsem nikam nešla. Jistě, že jsme psali. Ale tak možná jsem to uhrála na trojku x) Co já vím..
Ale aspoň jsem zazářila v biologii. Nakonec ty dopředu sehnané otázky s vypracovanými odpověďmi v tom testu opravdu byly. Nemůžu za to, že nám dává test na a,b,c,d... xD
No a včera.. teda... Včera byl zase naprosto úžasnej den! S K. jsme skončily 3:3 (Hm.. naše počítání denního skóre, kolikrát je každá z nás seřvaná/napomenutá/ dostlala nadáno.. Jenže do ní většinou reje "trenér", což není tak neobvyklé..). Totiž, hned druhou hodinu jsem se stala terčem třídní, která si mě vybrala za cíl a celou hodinu do mě v pravidelných intervalech ryla. Přitom já si u ní v hodinách v chemii hledím svýho, nevyrušuju, koukám hezky do blba a přemýšlím si nad svýma věcma xD A tak se nějak stalo, že mi K. začala cosi vyprávět a já nestačila ještě ani promluvit a už se do mě pustila třídní stylem, že ví, že já se nudím xD No v rámci svého prvního proslovu mi ještě stihla říct, že ví, že nedělám bordel, ale jenom proto, že vím, že ho dělat nemám, a jinde že ho dělám xD Chápete to někdo? x)) Potom se mě o něco později - když už jsem opět hleděla z okna - na něco zeptala. Nečekáte snad, že bych znala odpověď xD No a na závěr hodiny pro velký úspěch ještě jednou. Myslím, že jsem ji pěkně odrovnala xD když já vždycky stihnu postřehnout jenom část otázky a je mi blbé pořád upozorňovat, že ji neposlouchám x)
Jinak dneska už na mě byla podstatně milejší. Přinejmenším mě vyvolala jenom jednou. (Ne, neodpověděla jsem xD), zato po hodině si mě odchytla a tvrdila mi, že jsem mimo. Ale smála se mi. Pak mi řekla, že jiní by za to dali kdo-ví-co za to, kdyby měli moji hlavu. Že prý mi to do ní padá samo. Takže mám hlavu na prodej, pokud má někdo zájem, hlaste se v komentářích. Hlava bude prodána tomu, kdo nabídne největší částku. Bereme i eura.

Dále od onoho tréninku, na který jsem nadávala v minulém článku, mě neustále něco lupe v rameni. Zajímalo by mě, co to je. Jinak včera jsme opět skákali rybičky. Trenér nám devastuje tým. K. si udělala něco se svalem. Rozhodla jsem se nejít pěšky domů. Tak jsem v tom mrazu stála víc jak půl hodiny na zastávce. V letní bundě. Vy si to nikdo nedokážete představit, ale pro přiblížení: Brala bych ještě dvě další chemie. x)

No nic, půjdu dělat něco smysluplného. Mějte se..
 


Komentáře

1 siweni siweni | Web | 16. října 2009 v 21:51 | Reagovat

Jo, naši dějepisářku bych taky zabila. Vlastně tak nějak jsem nikdy neměla štěstí na dějepisáře/ky. NA základce to byla hrůza a na střední ještě horší. Mám dojem, že všichni, kdo učí dějepis jsou nějací divní a pošahaní. Asi jim ty dějiny nějak lezou na mozek či co.
To máš fajn, že ti to padá samo do hlavy. Já se to musím našprtat a beztak potom z toho nic nevím... Tudíž nabízím...eh...hmm... 2000 káčé. :))

2 Enelya Enelya | Web | 17. října 2009 v 10:56 | Reagovat

hmm.. že dějepisáři jsou všichni stejně divní. Taky, kdo by dobrovolně šel učit dějepis? xD Dějepisářka na základce mě nesnášela, a naša bývalá učitelka mě taky neměla ráda xD Myslím, že to nebude dlouho trvat a připíšu si další skóre xD
oo,2000 kč beru hned, to bude nejlepší obchod mého života. Hned si jdu uťat hlavu xD

3 siweni siweni | Web | 17. října 2009 v 19:40 | Reagovat

Jo, dějepisáři jsou divní všude, no... :D
Fáákt? Skvěle. A ještě předtím se můžeš skalpovat, vlasy nepotřebuju. :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama