Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Život mi najednou příjde kyselý...

24. září 2009 v 20:57 | Enelya
... , nemá šťávu, já nejsem veselý... (Ehm.. mírně upraveno, aby to sedlo xP)
Přemýšlím, jestli jsem se opravdu nenarodila omylem o planetu vedle...

Jsem tak vnitřně zničená, že skoro ani nemám sílu psát. Píšu už jenom z principu. Z principu, že si odepíšu svůj den a půjdu dělat další unavující věci, abych si zase další den měla na co stěževat.


Čtvrtek. Opět si Enelya myslela, že ji čeká příjemný den. Jen minimálně strávený ve škole. Odpadl tělocvik. Vzávala v osum. Uvařila si kafe, které si po dlouhé době stihla v klidu vypít. S úsměvem na rtech kráčela na autobus, který jí vyjímečně nepředjel. Nemusela utíkat. Nerozhodilo ji ani, že si nesedla. Vesele vkráčela do třídy. Všichni ihned poznali, že se dobře vyspala. O velké přestávce se pořádně najedla. Napsala test z biologie.
A pak se něco zvrtlo a ona se nasrala...
5 hodin ve škole nedokáže přežít. Nesnáší ji!
Ach bože. Jak ji nesnáší. Co má dělat?

To nic, není mi pomoci. Potřebuju čas. Trénink. Pokoj. Taky něco u čeho se nepřemýšlí. Chci zpátky do světa fantazie, snů a zázraků. Pohádkových bytostí. (magie?)

Koupila jsem si dnes úžasný deník. Až se do něj bojím psát x) Taky kyselé bonbony. Přesnídávku. Miluju přesnídávky.

Líbí se mi reklama na superstár. S tím citrónem. Ten citrón je kůl. Taky chci takovej oblek. Chodila bych v něm po městě a tvářila se kysele.. To by mi šlo. Konečně bych se projevila.
Nevím, kdo řekl, že vypsání se pomáhá. Nepomáhá. Vůbec se mi neulevilo. Jsem ještě víc zničená než předtím. Nemám se už na co vymlouvat, musím jít najít papír s přípravou na laborku z chemie a napsat protokol. V nejmenším netuším, kde mám plášť a ani vzdáleně nemám ponětí, co s sebou máme všechno mít. Navíc mi teď spolužák píše: " Píšeš ten úkol do aj?" A já až teď vybavuju, že jsme nějaký měli. To je konec.

V biologii jsem neztihla smazat tahák z testu. Učitelka stála v uličce a řekla, ať to ihned pošlu dopředu (Dopisovala jsem otázku i po opakovaném naléhání xD). A tak to bylo. Dívala se na mě a já to poslala. Doufám, že se z toho ještě nějak vykecám. To by byl konec mé pověsti x) Možná by to bylo dobře. Aspoň by po mě už nikdo nežádal více práce, a samé jedničky. Checht..


Enelya, co nebude chodit do tanečních, protože ji to v nejmenším nezajímá!
 


Komentáře

1 Adelle Adelle | Web | 25. září 2009 v 16:10 | Reagovat

jo tak už to bývá holka .. prostě každýho študentíka v dnešní době škola prudí .. a to, že se každý den cítíš mizerněji a mizerněji .. no, řekněmě, že nejsi sama .. :-D Zdravím...

2 Enelya Enelya | Web | 25. září 2009 v 19:24 | Reagovat

nojo, vždyť já vím. A to je na tom to nejhorší x) Ale ono to není jenom ze školy, záleží na mnoha věcech x) Třeba dnes mám úplně fajn náladu x))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama