Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Vobčas i slunce vysvítne x)

18. září 2009 v 21:52 | Enelya
Vážení, dneska vás bohužel připravím o většinu mých nadávek a ironických poznámek, jelikož mám opravdu o něco lepší náladu x) Ano, dalo by se říct že dobrou. (Všímám si, že poslední dobou mám strašné výkyvy nálad. Jsem si toho vědoma a nechápu to. Ale nezáleží na tom xD)
Totiž, záleží teď hlavně na tom, že je víkend. Myslím, že to nepotřebuje další komentář. Škola dneska byla naprosto v pohodě. S nikým jsem se nepohádala, kromě K. Což už ale u nás není žádná novinka. Divný by bylo, kdybychom se jeden den nehádaly x)
Dvě hodiny jsme měli laboratorky z fyziky, tímpádem jsme přišli o chemii a o test, což nás všechny strašně mrzelo. Áčáci s naší třídní (chemikářkou) psali svůj první test (Pozn.: Mají ji letos nově.). Měly tam dvě jedničky. Trojky na tom byly dobře. Zbytek ne zase tolik. Vzpomněla jsem si na náš první test s profesorkou x)
Fyzika - můžeme říct, že mě i bavila x) O něco víc se bojím té chemie, co ji měla ta druhá půlka třídy. naštěstí máme s K. dohodu. Ona dělá chemii, já fyziku. Už kolikrát jsem v chemii přemýšlela, že jí do protokolu do kolonky "Pracoval" napíšu "Nepracoval" x)
Jinak v angličtině jsem dostala jedničku, z onoho "strašně těžkého" testu, o němž si nejsem jistá, jestli jsem se o něm zmiňovala. Strhla mi bod za to, že jsem zapomněla na jedno písmenko. Nasrat xD
V češtině jsem usnula. Já si nemyslím, že jsem spala. Pouze jsem měla zavřené oči.
Naše profesorka na mě houkla: " *Mé jméno*, nespi!!" xD (Pozn. Mé jméno znamená, že vyslovila mé jméno xDD Abysme si rozumněli xD)
: Trhla jsem sebou. Nechápavě se na ni dívala a nevěděla, co po mě chce.
Ona: "NESPI!" zopakovala a hleděla na mě.
Já: Poté co na ni ještě chvíli vejrala: "Pardon." xDD

Zbytek hodiny, co jsme probírali řečnictví, jsem se snažila mít otevřené oči a poslouchat její narážky na můj spánek x)
Na tréninku mi to dneska šlo. V rámci možností x) Dokonce mě to i bavilo. Snad poprvé, za dobu co tam chodím, jsem viděla obě dvě hřiště plné. My s K. dneska opět hráli na "lepší"/zkušenější straně. Podle toho co náš " ehm, trenér" tvrdil, tam pravděpodobně budem teď hrávat už pořád, protože se musíme prý sehrát na zápasy. Chi.. Co na tom, že jsem tam nejmladší i nejmenší. K. se mi dnes strašně smála, když jsme trénovali bloky. Jelikož když vyskočím, sotva se dotku vrchu sítě xD Potom mi trenér řekl, ať si stoupnu dál od sítě, že s tím budeme (Hm, použil množné číslo. Jakoby to byl on, co tam skákal jako debil xD) mít problém. Nu což, stejně bloky nikdy potřebovat nebudu.
No a orchestr byl jeden velkej zlej sen. Opět jsme asi po roce jsme měli dělenou. Pochodovali jsme na místě, pohupovali se z nohy na nohu a připadali si jako dementi největší. Přemýšlela jsem, jestli to byl ředitelův záměr. Nemohla jsem se přestat smát, když jsem ho viděla šklebícího, s očima vykulenýma, pohupujícího se s námi, jak diriguje (Spíš mává nějakou holí ze strany na stranu), hledí na mě a řve:"Levá! Levá!..." Občas nám ještě dupal do rytmu s takovým zaujetím, že se za ním na skříni třásla kytka. A pak se mě zeptal, co je tak vtipného x)
No a konečně. Poslední důvod, proč mám dobrou náladu - zítra máme ráno trénink. Tedy šerm x) Ani mi nevadí, že vstávám na osum. Pravděpodobně mě opět budou bolet nohy více než po florbale, ale co na tom, vždyť tři bambusáci útočíí!! A nejspíš zabijí Tomáše za to, že je přihlásil na vánoční koncert!
(Mimochodem, ztotožnily jsme se s Bambi a Gaby s postavama z Pirátů. Vyšla na mě Keira, tedy Elizabeth (Či jak se ta borka jmenovala xD). Chtěla jsem být Jack x(( Fňuk..)

Loučí se s vámi dnes vyjímečně šťastná Enelya
 


Komentáře

1 Nějaká ona Nějaká ona | Web | 18. září 2009 v 22:21 | Reagovat

Výkyvy nálad, to je moje :D
Nemám ráda takový ty učitele, co tě nenechaj se vyspat :D naštěstí to většina učitelů buď akceptuje, nebo přehlíží...

2 Enelya Enelya | Web | 19. září 2009 v 19:08 | Reagovat

Tak to u nás ne x) U nás si můžu dovolit usnout maximálně v biologii xD I v angličtině. Sice to ostatní učitelé nepřehlíží, ale občas mě omluví x))

3 Nějaká ona Nějaká ona | Web | 19. září 2009 v 19:34 | Reagovat

U nás se spí ve španělštině a češtině...a většina dalších učitelů se do tebe neštve, hlavně, že neděláš bordel a dopisuješ si zápisy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama