Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

V automatu mají smé břečky!

22. září 2009 v 21:54 | Enelya
Jsem naštvaná. Pro změnu. Dnešní den byl v podstatě v celku v pohodě. Ale hned ráno mě dostal náš automat na kafe. Kdyby nefungoval, bylo by to lepší, než to co vyvádí! Třikrát jsem tam šla, třikrát zmáčkla tlačítko "Káva latté" a třikrát mi to dalo černou kávu!! Celou biologii jsem prochrápala a téměř se nepodívala na tu chemii. Před chemii jsem do sebe z nouze ty dvě kafe hodila. (Nechtěla jsem usnout u testu) Byla to strašná břečka! Jediné, co se v našem automatu dá pít, je latté. Všechno ostatní jsou sračky. Obyčejná horká voda s cukrem!!
Takže jsem byla nasraná ještě předtím, než jsem vešla do třídy. Byla jsem strašně příjemná. Čekala jsem, kdy mě něco dorazí. Nečekala jsem dlouho. Do volné hodiny. Předtím jsem ještě stihla napsat test z chemie, v angličtině se naučit na fyziku a ve fyzice předčasně odevzdat test, protože se mi strašně chtělo na záchod xD.
Potom mě dorazilo pár lidí z naší třídy, jak už jsem výše zmiňovala. Nebylo to nic světoborného, ale znáte mě - já bych je tam občas nejraději všechny vyliskala x) Pouze mě naštvalo, jak si najednou všichni připevňují ty jejich slavné "kofoláky" na batohy. No a v podstatě si za to všechno můžu sama, jelikož jsem byla úplně blbá, a vyžvanila K. můj tajný recept na mé panenky (Ve většině se shoduje s některými návody na netu, ale ještě jsem si je poněkud vylepšila). A tak jsem zajistila, že si K. na druhý den donesla 3 "kofoláky". Třetí den ho měla na batohu. Dneska slibovala všem aktivně, jak jim ho vytvoří. Zítra ho bude mít celá třída. Pozítří škola. Nevím co mám dělat. Sere mě to. A nejvíc ze všeho mě štve, že jsem byla tak blbá. Ale ještě horší na tom je, že nemůžu nikomu nic říct. Jediné, co můžu udělat je říct, že mi to vadí. A to je asi tak všechno.

Navíc, ještě ke všemu jsem se včera jaksi mírně přepočítala. Do konce školního roku zbývá ještě 281 dní. Nevím, kde jsem včera přišla na 250. Ale určitě pochopíte, že po tom všem dneska mi to na náladě nepřidalo. x) Třídní mi řekla, že kdyby v září měla odpočítávat dny do prázdnin, tak se z toho zblázní. Přijedu za ní do ústavu do Kroměříže.

Ale zase mi to dneska poměrně šlo na tréninku x) Konečně jsem nehrála v 6ce, ale ve čtyřech. Což se mi hraje o hodně líp. Pořádně jsem si zasmečovala, a dokonce jsem zblokovala i 2 balóny x) Nejvíce mě stejně unavilo rozcvičování, když jsem měla vyskočit a přes síť si s někým plácnout. Stejně nahoru nedosáhnu x))

Měla bych se jít učit. Zítra píšeme z chemie, dějepisu, máme něco, co nevím co je, udělat/přinést/připravit/vyplnit do angličtiny a ještě nemám zápis do literatury. Takže jdu dokončit své abstraktní dílo, které si maluju, a potom se podívat na Na doživotí. "Vesmír si dělá srandu z nás všech." Ten borec se mi líbí. Není to sice Sawyer ani House.
Smekám, vaše Enelya xy
 


Komentáře

1 duda duda | 8. prosince 2011 v 22:37 | Reagovat

jak je to cele s tim vesmirem? :DD

2 Enelya Enelya | Web | 9. prosince 2011 v 17:35 | Reagovat

[1]: Nevím, ještě jsem na to nepřišla xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama