Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Už jen 282 dnů do konce školního roku x)

21. září 2009 v 19:51 | Enelya
Hejhou,
Opravdu se už mám o něco lépe x) A dívám se na všechno optimisticky, jak jste si možná všimli z titulku. Nejsem blázen.
Nejspíš jsem se již zaklimatizovala, opět se naučila ignorovat, přežívat, nevnímat. A taky mi dneska hned několik lidí řeklo, že mi to sluší x))

Na tréninku mi to začalo jít. Doufám, že nebudu muset jít v sobotu (3.října) hrát. Chci jít šermovat a nechce se mi jet někam do řiti.
Ve škole už jsem opět (Téměř!) dohnala to, co jsem už první týden nestíhala. Nepsala jsem to sem, jelikož jsem se styděla x) Opravdu to nechápu, jak může někdo už druhý týden školy nestíhat. Pravděpodobně si za to můžu sama. Nejspíš, kdybych v každé hodině nechrápala a psala si poznámky, možná bych měla zápisy x) Ale co, literaturu nemám dopsanou ještě z minulého roku, do zsv nemám ještě ani založený sešit (Poznámky si samozřejmě dělám. Střídavě x). Občas na ruku, občas do angličtiny, občas vůbec. xD ), v biologii jsem ještě ani nezjistila, co berem. Jediné, co si pamatuju je: 4 a 4, 1 a 1 (tři umřou), ty se rozmnoží -> 2 a 2, a dvě se vymění.. Umím to ukázat na prstech, ale už nevím, k čemu to patří x) Myslím, že k rozmnožování trepky. Ale ruku do ohně bych za to nedala. To je jediná věc, kterou za těch - Kolik že to vlastně let? - z biologie vím. Strašně mě totiž zaujalo, jak tam paní profesorka gestikulovala těma rukama. Jinak se v biologii dobře spalo. Díky za optání x)


Štve mě učitel z hudebky. Chce po nás (s Be.) abysme chodily ve středu do orchestru. Nějak už nevím, co si vymýšlet za omluvy. Nemáte někdo zájem koupit modrej saxofon? Používanej 4 (?) roky. Prodám pouze do dobrých rukou, jelikož k němu mám silný citový vztah.
Pravděpodobně s tou hudebkou brzo seknu. Nesnáším, když mě někdo do něčeho nutí!

Další postřeh: Venku se začíná brzo stmívat. To se mi taky nelíbí. Nechcu chodit domů z tréninků 45 minut pěšky po tmě! Možná někde skončím v příkopu.

Ani jsem se vám neztihla pochlubit, jak jsme pokročili v sobotu v šermu. Vlastně nijak. Roman nepřišel, takže nás trénoval Bezďa s Tomem. Už jsem někde říkala, že to nebyl takový teror, přesto mě zase bolely nohy x) Což mi ale vůbec nevadí. Jsem ráda, když jsem unavená. Aspoň vím, že něco dělám a můžu si říct, že něco jiného tedy dělat nemusím.
Nakonec nám donesli masky na obličej, do rukou nám vrazili bambusové hole se slovy, že těmi to více bolí, ať se naučíme rychle reagovat. A my se měly pobít. Oni dva si tam sedli a pozorovali, jak to dopadne. xD Nikomu se nic nestalo. (Hlasitý údiv). Byla jsem opatrná a nikoho nezabila. Zato Ba. s G. mě obě přetáhly po prstech. Kdyby v nich bylo více nervů, pravděpodobně by tam byla velká modřina. Takhle to jenom bolí a nejde to vidět. Jsem zvědavá, jak to vysvětlím zítra na trénku. Svedu to na ně!

Dneska jsem seděla na zastávce, znavená z hodiny strávené v zuš, cumlající skvělý modrý bonbon, když si ke mě přisedla taková milá starší paní. Začala si se mnou povídat a nabídla mi velkou slanou tyčinku. Vůbec jí nevadilo, že jsem s díky odmítla, vymlouvaje se na onen skvělý modrý bonbon, a prostě mi ji vnutila. xD Tak jsem ji tam chroupala celou dobu než přijel autobus a povídala si s ní. Opravdu milá paní. Asi musím poněkud pozměnit svůj názor na starší lidi. Ne všichni jsou zakomplexovaní a nevrlí, s vrozenou nenávistí vůči mladým. x)

Nevím čím to je. Vždycky vám chcu pouze v rychlosti vylíčit nejnovější postřehy a vyleze z toho neskutečně dlouhý článek, v kterém vlastně v podstatě nic neřeknu. Takže se s vámi nejspíš zase rozloučím a půjdu dělat svou abstraktní kresbu, na kterou jsem si dnes koupila papír A1 za 10 korun.
(Všímám si, že za září mám zatím nejvíce článků v historii tohohle blogu. Když tedy nepočítám Listopad 2008, kdy jsem stěhovala články z předchozího blogu. Jsem na sebe hrdá! Řekněte někdo, že právem xP)

Loučí se s vámi vaše Enelya, která by se měla naučit chemii a fyziku.
Mějte se famfárově.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama