Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Šermování

8. září 2009 v 20:16 | Enelya
V zápalu všeho stěžování jsem se vám ani nestihla pochlubit, že jsem začala konečně v srpnu šermovat. Jelikož jsem po tom toužila už minimálně dva roky, tak jsem tam kterousi sobotu ráno nadšeně nakráčela s Bambí a Gáby x) a téměř mi ani nevadilo vstávat na osm.
Naštěstí je to konečně trénink, za kterým nemusím dojíždět do města a cesta mi z domu trvá asi 2 minuty x) Takže jsem toho opět využila a se svou úžasnou schopností chodit za každé situace pozdě přišla o čtvr hodiny později x)
Zatím jsem tedy byla pouze na dvou trénincích, ale vypadá to velmi slibně. Při prvních našich zákrocích nám raději strčili do ruky bambusové hole (Dobře věděli proč x). Jelikož světla v místnosti nebyly úplně levné. Deset bodů za sejmutí xD), ale za chvíli už nám strčíli do ruky fleret, či jak se těm "píchátkovým mečům" říká x) a my se za dvě lekce podle Romana naučili to, co jiní za pět měsíců. (A to i v případě, že poněkud přeháněl, znamená, že nejsme úplně marné x) )

Takže jsem se ke svým zkouškám, ságu a tréninkům rozhodla přidat i šermování x) Tak mi držte palce, ať se při nejbližší příležitosti sama nezapíchnu x) To by byla totiž věčná škoda.. (Ehm..)
 


Komentáře

1 concorde concorde | Web | 9. září 2009 v 9:15 | Reagovat

juu šermování .. to je hezkej sport, ale pro mně až moc složitej .. :-D ne, že bych byla totální budižkničemu, ale i tak .. :) tak držím palce ať ti to nadšení do sportu vydrží .. :)

2 Enelya Enelya | Web | 9. září 2009 v 17:49 | Reagovat

Díky x)Zatím mě to strašně baví a předpokládám, že ještě chvíli bude x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama