Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Nebezpečně smrtelné aneb jak snadno umřít nudou

17. září 2009 v 20:59 | Enelya
Dnešní den měl být naprosto úžasně pohodovej, spací a nenáročnej!!
Nečekal mě žádnej trénink. Žádnej orchestr ani hodina. A dokonce nám odpadl tělocvik, tímpádem jsem si déle pospala a ráno vycházela - o něco méně protivnější, ne však milá - na devět.
V mém životě se během dneška sice nestalo nic převratného, co by stálo za zmínku. Ale ani nic pěkného, co by mi zpříjemnilo život. Snad jen, že jsme dneska měli pouze do půl druhé, a tímpádem jsem byla ve tři doma. Konečně jsem si z šatny donesla svůj tvrdý papír A1 za 10 korun, který tam ležel už týden.
Abychom toho náhodou neměli málo, rozhodli se všichni učitelé, že příští týden si napíšeme test. Ono když se sečtou všechny předměty + chemie 2x, těch testů není málo. Ještě k tomu jsem se včera dozvěděla, že s Tomem, Gaby a Bambi budeme šermovat na Vánočním koncertě. Nevšimla jsem si, že by se mě někdo ptal. Prima, ještě se ztrapním před celou školou.
Vlastně jediné, na co se teď těším jsou sobotní tréninky, své kočky a hned potom na večer, kdy si můžu lehnout do své úžasné nové postele (Neříkala jsem vám, že mám novou velkou postel? Mám. 1 a půl lůžkovou xD ). A to je všechno. Dále už můžou být jenom hodiny matiky, což už je samo o sobě absurdní. Ale musím přiznat, že s naší novou profesorkou mě tenhle předmět baví ještě více. (Rozuměj: Zatím jsme nepsali test). V úterý nám dala volnou hodinu a pustila mě pro kafe z automatu. Pořád tam nemají cukr.
Jinak, nejnovější novinka: Kromě biologie, angličtiny a zsv do mého seznamu spacích/ nudných předmětů přibývá nově i dějepis. Nikdy jsem k tomuhle předmětu netíhla a nikdy mě ani nebavil, ale přinejmenším jsem z něj měla respekt v tom smyslu, že jsem si k bývalé profesorce nedovolila si látku o přestávce nepřečíst. Občas mě dokonce přinutila otevřít sešit i doma. Naše nová profesorka je sice naprosto v pohodě, příjemnou změnou je, že nemá žádné urážlivé ani arogantní poznámky na naši adresu, zato však látku vypráví monotóním hlasem, nevšímá si, že si nedělám poznámky ani nemám otevřený atlas a hlavně skáče z 14. století do 12. a z anglie do mongolska, což můj mozek není ochoten příjmat.

Ale víte co mi zvedlo náladu? x) Konečně se mi podařilo za pomoci strategicky promyšleného plánu dostat kočku nahoru ke mě do pokoje x) Jsem spokojená sama se sebou, protože toto je pravděpodobně vrchol všeho, čeho v nejbližší době dosáhnu. Balonky, které se nevyfoukly, stále ještě čekají u mě v pokoji, až jim někdo namaluje obličej.

Nejspíš si založím novou rubriku na fotky. Mám pár fotek, které bych vám ráda ukázala. A víte co? Nejspíš to udělám hned x)
Vaše otrávená a v uvozovkách strašně příjemná Enelya x)
 


Komentáře

1 Makosňan Makosňan | E-mail | Web | 17. září 2009 v 21:05 | Reagovat

Hezký blog :-) .

2 Croftka Croftka | Web | 17. září 2009 v 21:05 | Reagovat

Zajímavé :-D

3 Kačíííííí Kačíííííí | E-mail | Web | 17. září 2009 v 21:10 | Reagovat

Ahojky xD
sháníš dárek pro kámošku ??
Chceš udělat mamce radost ??
Nebo potřebuješ vylepšit svůj podzimní outfit ?

Také by jsi měla ráda náramek se vojí oblíbenou skupinou ?? xD

Přesně proto existuje můj blog.
Jedná se o e-shop s nádhernejma korálkovejma doplňkama.

Také právě pořádám doprodej (náramek-25 Kč ks)-to neznamená, že nemůžeš objednat vlastní nápis  
HODIL BY SE TI NÁRAMEK S NÁPISEM, nebo znáš někoho, komu by se moh líbit:
DENNY
JACK
TIMOSKA
TIMO
ANNYSEK
MAJIK
VERUNKA
MONICKA
RODERIKA
MALISEK
KLARA
DENCA
TERKA
PRO HASIČE
NIGHTWISH
AVRIL
AVRIL
EICCA
??

Neváhej a objednej !!! Je to jednoduché a levné !!!

www.obchod-koralky.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama