Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Lepší a ještě lepší

8. září 2009 v 19:42 | Enelya
Mír s vámi! x)
Pokud někdo pochybuje, stále ještě žiju. Nevím jak dlouho to ještě bude trvat. Ale zatím je to tak. Kromě 1. září jsem si tady už dlouho nestihla na nic postěžovat, takže tohle je hlavní důvod, proč píšu tenhle článek. x)Škola. Škola je na dvě věci. Jak jsem se už zmiňovala, rozvrh máme překvapivě v pohodě. Přemýšlela jsem, jestli moje menší chápavost v matice je ovlivněna novou učitelkou, nebo nadměrnou konzumací alkoholu o prázdninách x) V hodinách to tak nějak ještě zvládám vstřebávat, i když už jsem dneska sama o velké přestávce prostě neuměla vyřešit úkol. To se mi zas tak často nestávalo. No co, stárnu x) Zatímco v semináři mi za celé dvě hodiny vyšel jeden příklad. xD Málo jsme se s K. smály..

Zrušili nám tréninky florbalu na škole. Protože basketbalistky nám zabrali termíny v tělocvičně. Na ráno chodit nebudu. Nejsu blázen!
Nejspíš budu chodit hrát na průmku.
Ve volejbale mě přeřadil do lepší skupiny. Celkem záhul tedy. Nedá se říct, že by mi to po prázdninách nějak šlo.

Rozbily se mi mé "kvalitní" sluchátka od empé trojky a to tak, že se prostě roztrhly v místě, kde se napojují do přehrávače. Pomalu cvoknu..
Přestali mi dávat Přátele. A to byl vrchol všeho. Nevím, co budu bez Chandlera dělat x(( Za ten rok jsem si na to tak navykla..

Navíc pořád ještě nemůžu sehnat oranžovej károvanej klobouk.( Takovej ten, co jsem ho viděla v chorvatsku v televizi na nějaké ženské v reklamě, která sice vůbec nepropagovala klobouk, ale byl úžasnej.) A prostě nestíhám chodit spát dříve než v jedenáct, což se celkem projevuje v prvních dvou hodinách.

Ale jinak dobrá zpráva je, že už jsem si zvykla na školu. Přinejmenším už si nemyslím, že končíme po druhé hodině. Opět jsem se naučila ignorovat některé lidi a přišla na to, jak ve zdraví přežít školu.

Loučím se s vámi, musím toho ještě hodně stihnout x) Začala jsem se dívat na chirurgy, chci si konečně založit nějakej web/něco, kde si můžu uložit všechny fotky, co fotím. Přemýšlím o rajčeti. Dále bych měla konečně natáhnout fotky na spolužáky, vytisknout si fotky na nástěnku a vybrat si pouzdro, pásek nebo polštář x) Takže žijte blaze a užívejte (ne)školy..
Vaše k smrti znechucená Enelya co má rýmu xD
 


Komentáře

1 concorde concorde | Web | 9. září 2009 v 9:16 | Reagovat

Jo tak to jsme dvě co si myslíme, že je škola na dvě věci .. halt si vybírat nemůžem .. což je dost na p..u :-D měj se kráásně ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama