Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Devítkový den

9. září 2009 v 18:46 | Enelya
Pokáždé, když píšu článek, mám neustále nutkání, začít nadávat na školu. Nemůžu si pomoct.
Ale dnešní den byl oproti jiným celkem pohodovej. Opravdu věřím tomu, že to bylo samýma devítkama.
Původně jsem chtěla v angličtině stopovat čas a jakmile bude 9:09:09 zakřičet nějaký pokřik či tak něco, ale kvůli testu jsem to nějak zaspala x) Teď si pravděpodobně budu muset počkat na až na 9.září roku 2099. ( xD)

Ve škole mě dneska nikdo neštval. Konečně nám začal fungovat automat na kafe. Z angličtiny jsme psali naprosto primitivní test na nepravidelná slovesa s tím, že učitelka přišla do třídy, dala nám dvě minuty, ať se na ně podíváme, a pak jsme teprve psali. Nechápala jsem, ale neprotestovala x) Aspoň mám první jedničku. Co víc si může člověk přát? (Ale jo. Já bych věděla co.xD)
Další dobrou zprávou je, že máme zítra pouze pět hodin a z původních šesti máme pouze dvě, zbytek náhradní x) Špatná zpráva je, že nevím jaké. Účet mi na školním webu ještě nefunguje, takže to nejspíš zítra vyřeším nějakou knížkou. xD

Jediná věc, která mě dneska naštvala, že pravděpodobně opravdu nebudu mít tréninky florbalu. Doteď jsem tomu nevěřila. Ale nejspíš to tak opravdu skončí. Nakonec totiž ani na průmce nebudou. Navíc ani badbinton s tenisem. Vidím to špatně. Ale co, třeba se stane zázrak. A třeba se dostanu do vesmíru. x)

Naštvaná a smutná Enelya, co už je pravděpodobně téměř zdravá

Mimochodem: Všimla jsem si jisté velmi zajímavé zvláštnosti na našich malých V1 (Nejmladších tříd našeho ústavu). Teda nevím, jestli to tak příjde jenom mě, ale nějak mi všichni ti lidé tam začínají splývat. (Doteď jsem si na škole aspoň dokázala zařadit tváře xD) Holky mají všechny dlouhé, rovné blond vlasy, nosí takové ty strašně úzké kalhoty (Které se mě mimochodem vůbec nelíbí. Odjakživa jsem byla spíše na volné věci x)), a které ještě více zvýrazňují jejich anorekticeké postavy. K tomu všemu ještě všude po škole chodí minimálně po pěti. Zatímco kluci si to namachrovaně kráčí po škole stylem "Já jsem na gymplu, já jsem bůh".
I když musím uznat, že letošní "malé véčka" nejsou tak strašné jak ty loňské. Přesto mi příjde, že jsou rok od roku menší xD Vím. Já mám co říkat xP Ale já jsem přeci velká duševně. No né? (Hm..)
 


Komentáře

1 concorde concorde | Web | 10. září 2009 v 11:05 | Reagovat

tak to mi ani neříkej ... na nalší škole je to samej růžovej přelud za druhým .. prostě hnus .. samý blondýny co si myslí, že jsou ženy s velkým Ž a namachrovaní frajírci s vygelovanýma vlasama co smrdí jak drogérka .. no prostě ulítlý .. jednou jsem dokonce zažila jak jedna ujetá blondýna šla do školy a v ruce držela žehličku na vlasy .. řvala !! Jéé ja jsem si nestihla udělat vlasy ... blééé .. prostě jsem myslela, že ji v tu ránu pozvracím .. mě se zdá, že je tento ročník taky lepší než ten před tím .. ale i tak je to děs !!! držím palce ať nám z toho nehrábne !! :D

2 Enelya Enelya | Web | 10. září 2009 v 14:23 | Reagovat

Tak takhle daleko to u nás ještě zatím nedošlo (Díky bohu!!), většinou se najdou dvě až tři barbíny a šampónci v každé třídě( ale dva nejmladší ročníky jsou jich plné.. )Takže tě lituju x))
A kdybych tu blondýnku potkala já, nejspíš bych jí tu žehličku vytrhla z ruky a omlátila o hlavu xD  

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama