Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Blááznivej den...

29. září 2009 v 21:16 | Enelya
... a já smíchem umírám...
Dnešnímu dni patří hláška: "To je dneska den." Už od té chvíle, co jsem ráno kráčela do ústavu si říkám, dneska to bude on. Ten den.
Zajímavé na tom je, že i přesto, co všechno jsme dneska vytrpěli, jsem měla, z nějakého - mě neznámého - důvodu, neskutečně dobrou a bláznivou náladu.


V biole jsem byla připravená na pěkný průser. Důtku. Nebo aspoň řev xD. A ono nic. Nestihla to opravit. Abych pravdu řekla, přes víkend jsem nad tím mírně přemýšlela. Nejprve jsem chtěla zůstat doma, že se to nějak beze mě vyvrbí, a než se vrátím, bude to zapomennté. Pak jsem si řekla, že se před problém postavím čelem a problém sám utekl. Nasrat. Taky jsem v biole zjistila, že jsem (opět) zapomněla napsat onu slohovku do angličtiny (Ano, tu kterou jsem zapomněla už na minule), tak jsem ji pozbytek hodiny smolila a tímpádem se neztihla podívat na chemii. Posledně jsem to ztihla, takže mi ten test vyšel. Dneska ne x) V jistých dvou úkolech jsme měli určit pH a kyselost či zásaditost (Vím, že vás to všechny zajímá). Nebyla bych to já, kdybych to neměla přesně naopak x)) Jásejme!
Dále jsem v pátek zapomněla vytáhnout z fyziky ten filtrační indikátorový papírek, co jsme ho v laborkách barvili kys. a zás. Jistěže mi zplesnivěl xD A ještě k tomu jsem zapomněla celý protokol. Jak mi sama třídní oznámila, po pátku to bylo dosti odvážné (Pozn.: Druhá skupina, co měla laborky o týden dřív, neodevzala další hodinu protokol a museli napsat papír A4 na téma, proč ho neodevzali xD - Co já vím, jestli jsem se už zmiňovala. Přišlo mi to strašně vtipné. Ještě vtipnější by bylo, kdybych to musela psát taky. Naštěstí nemusím.)
Jinak jsme psali první test z matiky (Vzpomínáte si, jak jsem říkala, že nová matikářka se mi zdá celkem v pohodě?). To byl tedy vrchol. Na takové testy nejsme zvyklí xD Ovšem krásné zakončení dnešního dne. Tedy jak pro koho.
S Ká. jsme se rozhodly, že ten dnešní den (Ono se toho totiž kromě výše uvedených situací stalo ještě mnohem více. Nejspíš se tomu budeme ještě dlouho smát xD) musíme jít zajíst zmrzlinou (Řekla bych zapít, ale čekal nás ještě trénink..). Tak jsem si v té kose dala Twistra x))

Na tréninku mi to dnesk překvapivě šlo. Byla to dnes jediná věc, která se mi dařila (doopravdicky, fakticky. A beze srandy). Překvapivě. Přinejmenším jsem už dnes "Nebyla na práškách", jak v pátek trefně poznamenal náš "ehm trenér" xD. Nakonec jsem šla i pěšky domů.

Další důležitá zpráva, která vám určitě nikomu nedá spát. Ve škole je už opět zima. Už je to opět náš studený, špínou prolezlý zatuchlý ústav s tmavýma chodbama, jak ho známe x) Už jsem se pomalu začínala bát. Dneska už přišla řada na dvě mikiny. A bude hůř x)

Ale s potěšením musím konstatovat, že nic z toho mi dnes nedokázalo zkazit náladu. Jak nejeden člověk poznamenal, chovala jsem se dnes bláznivěji než obvykle. (Člověk by řekl, že horší už to být nemůže). Nu což, někdo je hold všímavější než ostatní xP

S pozdravem, vaše bláznivá Enelya x))
 


Komentáře

1 Viki:) Viki:) | Web | 1. října 2009 v 8:11 | Reagovat

děkuju ;) mě se taky moje jméno líbí... :D

2 siweni siweni | Web | 3. října 2009 v 20:51 | Reagovat

Taky miluju dlouhý věty, který nikdo nechápe. :)
Ten plesnivý filtrační papírek mi připoměl, že mám ještě někde v sešitu papír ze slunoměru...
My taky máme ve škole nehoráznou zimu. Ale v létě je to velká výhoda. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama