Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

1. den školy

1. září 2009 v 13:32 | Enelya
Hejhou, zdravím vás, plantážníci ! xD

Tak jsem se vám sem ve zdraví vrátila. Opálená, unavená a naprosto školou znechucená x)) Chtěla jsem napsat článek hned jak jsme se v neděli vrátili, jenže jsme neměli zapojenej net. (Jako technik jsem se moc neosvědčila xP)
Myslím, že když jsem přežila dnešek, přežiju už všechno. 1. den ve škole se mi dnes vlekl ještě více než předchozí 1. dny a mnohem více, než obyčejné školní dny. Pravděpodobně bych ani nevstávala, kdybych se nebála 1. lavice. x) Ovšem mé ranní vstávání se ukázalo být poměrně k ničemu. Jako třídu jsme letos totiž dostali chemickou posluchárnu, což znamená, že ve své třídě strávíme 3 hodiny týdně a zbytek dní se stěhovat přes celou školu. No ale tak co, to se ještě dá přežít.
Překvapivě na první den do školy přišli naprosto všichni. Čekala jsem, že někdo zapomene, zaspí, onemocní nebo na ten způsob xD
Jinak původně jsme dnes měli ve škole strávit 4 hodiny (Ostatně jako každý rok). Naštěstí nás třídní pustila asi po dvou a půl hodinách, kdy jsme poslouchali opět její přednášky. Tentokrát se mimojiné týkaly vysokých škol... *tired* Po deseti minutách mě začala bolet hlava.
Co se týče rozvrhu, tak oproti loňsku je až podezřele lepší. Což není moc optimistické, protože pochybuju, že nám ho tak nechají. (To oni mají ve zvyku nám uprostřed roku pozměnit rozvrh x/)Z našeho rozvrhu se tentokrát vypařilo o dosti více učitelů než loni, většinou k "lepšímu". (Tedy, to znamená, že budu mít další hodiny vhodné k jiným činostem xD)Odpoledky máme pouze v pondělí a v úterý a zbytek týdne 6 hodin. Ještě přesně nevím, jak budu mít tréninky a hudebku, ale vypadá to, že mi to časově bude vycházet o něco lépe než loni. Přinejmenším nebudu mít ve stejnou dobu hudebku a volejbal x)) Takže občas ještě možná budu stíhat i psát.

Jinak: Prázdniny? Byly až podezřele krátké x) Chtěla jsem vám sem napsat nějaký článek o prázdninách, ale zážitků je strašně moc a já na to teď nemám dostatek sil. Ještě plánuju taky článek o Chorvatsku, ale nevím kdy... Fákt nevím xD Teď mám na to moc velký hlad a potřebuju sehnat pořádnej batoh a oranžovej károvanej kloubouk (Kdyby náhodou někdo věděl o nějaké stránce, prosím pošlete odkaz X) )
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama