Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Konec škoního roku

15. července 2009 v 10:05 | Enelya
(No, mírně jsem se u tohohle článku rozepsala, obdivuju každého, kdo to přečte x) )

Zdravím vás opět po dlouhé době x) Od mého posledního článku uplynul více než měsíc, a já si konečně po dlouhé době našla trochu času na blog.
Jo poslední měsíc se toho dělo opravdu hodně. Konec školního roku mi přišel ještě horší než minulé dva roky na gymplu. Nesnáším vylepšování známek a všechny ty věci okolo, takže mě všichni už doháněli k šílenství . Kromě toho mi už skončili tréninky, takže jsem už pomalu ani neměla důvod chodit do školy..
Poslední týden nás tam stejně pořád drželi a my se mohli 4 hodiny v kuse dívat na Dvd. Nebýt toho, že všechny filmy, které děcka vybrali byly naprosto stupidní, možná by mi to ani tolik nevadilo. Co bysme za tohle v průběhu roku dali. x)


Tehdy se u nás pořád mluvilo o povodních, které hned z kraje zasáhli naši oblast. Ano, i u nás v naší malé vesničce se vylil místní potok x) Vzhledem k tomu, že bydlíme hned vedle něj, tak jsme měli parádní výhled v noci na ulici, jak se voda minimálně pokolena valila proudem ulicí.. K nám se naštěstí nedostala, jelikož jsme na kopečku, ale sousedé to měli v celém baráku.. O půlnoci za náma přišel taťka, ať se připravíme, že možná budeme vyklízet sklep.. Mezitím čekáním jsem snědla půlku šlehačky a zapíjela jí sladkou smetanou x)) Jinak, potom jsme pomáhali sousedům vyklízet barák asi do dvou do rána. Nejvíc vtipně jsem si stejně připadala v mini kraťasech a gumákách ve vodě nad kolena x)))
Jinak ale nejhůř jsme na tom určitě nebyli, u K. ve vesnici lidé museli v noci stěhovat a u Ch. zemřel nějaký člověk..

No k závěru roku toho moc není. Strašně jsem se těšila až konečně z té školy vypadnu. My, jakožto gympl, jsme samozřejmě museli do školy ještě v pondělí a úterý. V pondělí jsme, jako každy rok, měli sportovní den na stadionu. Tak trochu jsem doufala, že letos se nám konečně podaří vyhrát den volna. xD Opět ne.. Ale já jsem si aspoň s M. vyhrála turnaj v beach volejbalu, takže jsem spokojená x)
Jo a úterý. Od třídní jsme se dozvěděli opět to samé. Její přednášky se totiž vždycky týkají toho samého, jenom vždy jinde začnou. Tentokrát se třídní nelíbilo, jak se Kuba tváří. Ke konci už jsem ty její kecy opravdu nemohla vystát. x) Při rozdávání vysvědčení mi letos akorát řekla, že jsem dobrý taktik, ale pořád mám navíc.. myslím, že moje známky tady nikoho nezajímají, ale kdyby přece, tak známky jsem mšla dobré - měla jsem vyznamenání.. Myslím, že známky stejně nejsou důležité..
Nakonec jsme šli ještě s K. a P. na pohár x)) Chtěla jsem původně jet domů v jedenáct, ale potkala jsem ještě P. - kámošku, se kterou jsem se strašně dlouho neviděla. tak jsme šli ještě na kafe a domů jsem přijela asi v jednu x)

No myslím, že dneska jsem toho napsala až moc, jdu se koukat na film x)
Užijte si prázdniny x)
Enelya
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama