Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Populární písně xD Ehm....

6. dubna 2009 v 12:25 | Enelya
Zdravím Vás x)
Vím, opět to tady zanedbávám xP A stydím se. Věřte mi že jo x).. Jenže poslední dobou opravdu není moc co psát. Na školu už kašlu opravdu totálně a někteří mi to nezapomínají pořád připomínat.

Dneska jsme byly s B. hrát v domově důchodců, takže jsem se ráno pořádně vyspala. xD Akorát Zuš byla zamčená, takže jsem musela zvonit na kancelář, pak mi nějaký starší pán vrazil do ruky letáky z Alberta ať je dám panu učiteli xD A tomu všemu se strašně smál Adam, který tam seděl na lavičce x)
Vzhledem k tomu, že doma jsem naposledy cvičila možná v sedmé třídě, navíc ani doma nemám noty, protože je kdysi dávno zašpinila kočka a matka je pak spálila, tak to bylo celkem vtipné. Už při první skladbě/Písni (?) mě bolela huba xD Navíc ještě ani nevím jak se v těch notách skáče, protože je to tam strašně blbě označené. Mimochodem, hrály jsme Beatles Hey Jude a Michelle xD XD Opravdu vtipné. Aspoň jsem konečně zjistila, kde tady máme domov důchodců. Učitel z toho byl nadšenej, ačkoliv jsme se tam minimálně 5x ztratily xD. Takže počítám, že za chvíli zase někde hrajeme..
Tak jsem aspoň dneska nemusela do školy, akorát se vracím na výtvarku o půl třetí, protože B. jde na čj, tak by zase měli všichni blbé kecy..

Mno nic, mějte se fanfárově, já se zase někdy ozvu x) Adioos..

Mimochodem, dnes 6.dubna máme s B. výročí našeho podravu xD Jak jinak...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama