Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Došli čokoládový zajíčci

18. dubna 2009 v 18:53 | Enelya
Včera jsem úspěšně zakončila svůj "úžasný týden". Zjistila jsem, že píšeme test ze zemplu, kterej nemám už tak dva týdny dopsanej. Navíc zeměpisářka stála vedle mojí lavice a koukala mi přes rameno! Nesnáším, když mi učitelé stojí za zadkem a dělají, že tam nejsou! Kromě toho jsme šli v těláku ven běhat pětistovku a plet volejbalové hřiště, které sice plejeme 2x do roka (V září a v létě), ale za celé tři roky jsme tam hráli možná 2x.. Tak jsem si zničila své úžasně zářící modré nehty x), což mě nasralo ještě víc než to , že v úterý píšeme z dějáku na celou antiku. Není to ani padesát stránek A4. Buďme vděční. !
V chemii jsem si opět vyslechla několik poznámek na svou adresu od třídní. 4x nám s K. nadala, z toho 2x kvůli tomu, že jsme se na sebe podívaly. Protože ona prostě nesnese ani neverbální komunikaci. Potom mi řekla, že bych taky měla dávat pozor, protože to potřebuju. A nejsem žádný génius, to by ty výsledky byly trochu jiné. Ano, opravdu se stydím, protože mám 2- z výtvarky. Nakonec mě přesadila do druhé lavice a začala psát nějaký reakce na tabuli, když mi začal zvonit mobil x) Né, že bych se přestala smát, ale třídní dělala, že to už nevidí.. Hm.. xD A k završení toho všeho nemohli přečíst mé jméno ve školním rozhlase, když hlásili náš středeční úspěch na zápase xD
Dneska mě máti vzbudila o třičtvrtě na osum. usnula jsem v deset x). Měla bych se jít učit fyziku, biolu a dějepis. Nechtěla bych být učitelem. Brzy se najde někdo, kdo je všechny pošle do prdele.
Aloha
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama