Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Lyžák 2009

21. února 2009 v 18:22 | Enelya |  Nevšední okamžiky
Tak už jsem zpátky doma x( Bohužel. Vůbec se mi nechtělo zpátky domů. Zůstala bych tam tak ještě dva týdny a pořád by mě to neomrzelo.. Achjoo.. Škoda, že máme lyžák jenom jednou x'(..
Nejlepší lyžák, na kterém jsem byla.. x) Až se ke mně dostanou fotky, možná je sem přidám..
V neděli ráno jsem byla dosti protivná, protože jsem v sobotu dočítala Brisingr do půl druhé do rána x) Hned po příjezdu jsme dostali oběd, byli jsme rozřazení do skupin a zabrali jsme si pokoje. Skončila jsem na pokoji s B. K. P. A. a M., přesně jak jsme chtěli. Vedle nás na pokoji skončili ti největší dementi z celého kurzu, kteří si neustále pouštěli nahlas hudbu. Kdyby to aspoň byla pořádná hudba. Vlastně, kdyby to bylo cokoli jiného než rap!
V našem lyžarském družstvu to nakonec nebylo tak strašné, jak jsem se obávala. Sice jedinej normální člověk tam byl Honza s Jirkou. A potom samozřejmě P. - moje dvojce x))
Jinak nestálo naše družstvo opravdu za nic. Byli jsme sice družstvo lyžařů, ale to bylo tak všechno. Tři dementi z vedlejšího pokoje neustále machrovali. Dále tři nejvíc hloupé holky, mimojiné barbíny, z ročníku. Klára - to je kapitola sama o sobě. A Vašek..
Přesto tenhle lžák neměl chybu. Nejvíce skvělý hlášky. Pícheej. Píchej! .. Vy nepícháte!... -> Pipko, píchej... Tak na mávačku... Když je někdo debil, tak je debil... Jiří, vy vrahu! ... Od lesa k lesu! Víte, co znamená od lesa k lesu?! ... To je rychlé! Maximálně 10 km/h...
Nebo když si JM roztrhl kalhoty po švu. Od kolena jednoho směrem nahoru po koleno druhé xDD Prý, blbý vlekař.
Jaký oblouk? Snožný. Skočný. Skrčný?? - SNOŽNÝ! - a kročný.. xD
A když JM ztratil pernamentku na vlek. A pak ji našel..
Ach božeee x) Nebo večery na pokoji. Hra doktor x)
Zmrzliny s Be. každý večer. Nebo naše přezdívky pro všechny účastníky kurzu. Zhulená štika. Malé hovno. Velké hovno. Kladivout. Bílá velryba - vytrhnout stoličku. Já, jako hledač majáku. x)
Nikdo nechápal... x) ) A Pozor na žraloky!!!!
No a taky stolní fotbálek. Já vás zvládnu sama. to zvládnu.. uuups.. Teď už vás ale zvládnu..
Dědek a babka. jooo... Twister.
Jinak mě začalo ve čtvrtek ráno bolet v krku. Proto jsem si chodila pro zmrzliny. Poslední tři dny jsem odjezdila na práškách. Srandáá.. Sprchování v ledové vodě.
I tak jsem v pátek vyhrála první místo ve slalomu. Odpoledne maškarní. Nalíčila jsem si ksicht na bílo + zelené oči. - Co jsi? - Buď ledová královna nebo mrtvý lyžař.. xD Proto jezdíme s Jurou. Havajankou. x)
Ještě náš pozdrav. Skol! - Jakže to bylo? Stvol?
Poslední den, soutěž družstev. Naše reklamaa xD Ehm.. deset způsobů využití lyží. Například: Depresi ukončí podřezat žíly umožní. xDD mnoo.. vůbec nevím, koho to napadlo.. xD Scénka, aneb já jako Karkula, co nevěděla co má dělat. No a nakonec naše častuška. Ostuda jak prase. Jm a jeho rap. Všichni jsme repovali a byli jsme opravdu strašně drsní! ehm, ehm.. Ještě, že už jsem neměla hlas. No co, aspoň jsme skončili třetí. Ze čtyř. xD
Po cestě zpátky uvízl autobus v koloně u bouračky, když jel pro nás, takže jsme tam venku pod kopcem čekali o více jak hodinu navíc. Joo, nejvíc drsné hry. Když mě určili babičkou a bránili mě, aby mě nesebrali Ti druzí x) Nebo Hutatataaaaaaa xDD
Achjoooo x(( Jsem smutná. Hned bych se tam vrátila. Teď se už můžu těšit možná tak na cykloturisťák x)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama