Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Chřipkový čas.. x)

2. února 2009 v 15:39 | Enelya
Zdravím vás x)
Dneska nám odpadli dvě poslední hodiny, takže jsme místo ve 4 končili v půl druhý. Paráda. Takže jsem stihla jet ještě domů, kde do sebe cpu úžasnou zmrzlinu Carte Dor (Jogurtovo-ovocnou xD) a snažím se onemocnět jako téměř polovina naší třídy. Na celé naší škole se objevila chřipková epidemie a tak každý den uzavíráme sázky, kdo příjde další na řadu. Chtěla bych být nemocná. Myslím, že nám stejně brzo dají chřipkový prázdniny. 15. února jedeme na lyžák. Doufám, že to nebude ve stejnou dobu..
Jinak učitelský sbor to téměř nezajímá a probírají s námi v klidu dál. Dokonce ani testy jim to nezabrání nám dát...
Reakce na pololetní vysvědčení u nás byla naprosto pohodová. Oba dva jsme s bratrem prospěli s vyznamenáním a bylo to poprvé, co jsem kdy měla lepší vysvědčení než on. I když to samozřejmě naši neocenili a argumentovali, že se teprve na gymplu rozkoukává xD Stejně jsem lepší... xP
Přišla jsem na důvod, proč sem tak málo píšu. Víte proč? protože se mi nelíbí, že nemám svůj vlastní design a tímpádem se zde necítím doma x) Budu muset brzo něco vytvořit. Zítra nám odpadají 4 hodiny, takže před volejbalem přijedu snad domů. Nic neslibuji, ale doufám x)
Z té zmrzliny je mi už pomalu špatně.. achich..

Musím se jít chystat. Jedu do hudebky zase jednou si zahrát na ságo. Nechtělo se mi tam 10 minut čekat, tak přijedu o 20 minut později xDD no neee.. Mějte se famfárově..

Enelya
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama