Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

A venku zase sněží

11. února 2009 v 12:25 | Enelya
Ahooj x)
Taky je u Vás tolik chřipek?
Někdy je život na gymplu opravdu zábavný x) Dali nám do konce týdne ředitelské volno, neboli chřipkové prázdniny xD Třikrát hurá! Samozřejmě se vám musím pochlubit x)). Konečně je to napadlo, po třech týdnech, kdy chybí téměř polovina školy a profesorů. Ale já si nestěžuju. (of coursee xD) Dva týdny jsme neměli matiku ani Zsv. Místo 9. hodin jsme měli včera pět. Nakonec onemocně i naše učitelka biologie a estetiky.
Minulý týden byl nejhorší týdnen v mém životě. Kromě toho, že jsem ztratila peněženku s občankou, kreditkou a penězy, kterých tam zrovna nebylo málo ještě propadám z biologie a narazila jsem si na volejbale pořádně koleno. V biole jsem byla na cosi zkoušená, jó kdybych aspoň věděla na co xD A dostala jsem 5+. A to jsem si o to plus ještě musela říct xDD....

V neděli odjíždíme kamsi na lyžák. Doufám, že bude hodně sněhu. Strašně moc se tam těším x) Jenom doufám, že zase nebudeme muset hrát ty trapný hry, co posledně. A taky, že se naši instruktoři opět neožerou dole na baru. I když, podle toho co jsem slyšela, tam pravděpodobně žádný nebude. Doufám, že aspoň zmrzliny tam bude kde koupit x)
Na lyžování v maskách jsme s K.B. a P. vymyslely skvělé převleky teletubies xDD Nevím jak se to píše, ale doufám, že to K. nezapomene vzít xP..

Koupila jsem bratrovi k narozeninám Brisingr. Samozřejmě z peněz od máti x). Jistě, že už jsem to začala číst. Musím to dočíst do lyžáku. x) Anděle a Démony už jsem dočetla. Skvělá knížka, doporučuju všem x)
Všimli jste si, že jsem se konečně dokopala ke změně designu? Nevím jak vy, ale já jsem celkem spokojená. Není to nic převratného, ale ta barva má zvláštní účinky x)

jdu si užívat volna. Aloha..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama