Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Vídeň 2007

16. listopadu 2008 v 21:13 | Enelya
Pozn.: Z minulého blogu
Och. Lidi. Toš tohle bylo hustý.. Vídeň 4ever.. Myslela jsem, že zdechnu.
Začalo tu už srazem před školou v 5:00. Vstávání ve čtyři. Pak mě tam taťka vezl. Výjimečně jsme přijeli v čas. Kosa jak v prdeli. Ale chytli jsme dobrý místa. Celá vé2bé pohromadě. Horor! Teda tou celou vé2bé rozumnějte nás 8 - Já, Adéla, Peťa, Dominika, Kuba, Roman, Šárka a Chiqui.. Po cestě tam jsme spali. Jak jinak. A poslouchali Mp3. Good Charlotte!! Mi vystačil na celou cestu. Měli jsme takovou debilní průvodkyni :"Pojedeme po dálnici, tedy po té hlavní silnici..." demence!! Nebo: "Shrnu vám to jenom v kostce.." + dalších 20 minut debilních keců.. chjóo!
Pak nám taky rozdali plánky Vídně, nějaký moc velký. A pojišťovací cosi, co máme mít furt u sebe. Taky nám říkali, že máme chodit minimálně ve dvojci a když se něco stane voláme ihned učitelce. Hahá..
V devět jsme vysedli Někde. Šli jsme Kamsi do galerie. My jsme tam ani nepáchli. S Peťou jsme se zavřeli do červené telefoní budky a zkoumali, co to bude dělat když.. x)
Pak jsme jeli asi 10 minut a vystoupili zase někde u Parlamentu.. Nevím co jsme tam dělali, já teda jenom mrzla.
Pak po dalších 10 minutách jsme vysedli natrvalo. Šli jsme kamsi do neznáma. To bylo 12 hodin. Řekli nám, že ve 4 je sraz. Někde úplně jinde. To jsme nějak nepostřehli. Původně jsme měli jít já s Ájou, Chiqui a možná Šárka. Nakonec jsme měli jít jakože všichni, což se nelíbilo mě a Chiqui, takže jsme šli sami xD Lepší než s těma barbieee x/// Jako proti Áji nic nemám. Skoro. Ale s Šárkou a Dominikou bych celej den nevydržela.
Takže hned po rozvchodu jsme s Chiqui zapadli někam do uličky, protože Chiqui si potřebovala zapálit. No jistě, asi po dvou minutách se z poza rohu vynořili učitelky a kdybych si jich nevšimla, tak by byl průser jak sviňa. Tak jsme se teda uklidili. Pak jsme se vrátili na místo, kde nás rozpustili a nějak nevěděli kam jít. Třikrát jsme to obešli a nenašli nikoho ze třídy, tak jsme šli se podívat do mekáče, jestli tam někoho nepotkáme. Po cestě jsme natrefili na Kubu a Romana. Ukázalo se, že skupinu opustili taktéž kvůli Šárce.. Tak jsme šli s nima. Podle plánku jsme se chtěli dostat k Marii Terezii. Asi 4x jsme blbě odbočili. Tak jsme plánovali, jak budeme ve čtyry volat učitelce xD Ukázalo se, že Roman nemá kredit, Chiqui roaming a kuba baterku xD Hm.. a já číslo no xD
Toš nakonec jsme se tam nějak dostali. Kuba s Romanem se odpojili a šli na trh, kdežto my zamířili do radnice na WC a jídlo x) Pak jsem si šla koupit jahodovej Punč. Mňam. A chiqui se bála mluvit, tak jsem tam šla ještě pro ten její. A chtěli po mě občanku. hm.. inteligence. Jelikož mi nebylo ještě ani 15, tak nic no. Tak je Chiqui bez hrnku x) Ale stejně. Je to zajímavý.
Pak jsme se přidali k Pajdě a Peťulce z V5A. Chvilku jsme tam seděli s nějakým Emařem. Vypadal jak holka, ale úplně dobře mluvil. Teda byl to slovák, ale úplně roztomilej xD Ještě jak měl v ruce růžu a pořád s ňou mlátil Peťulku. xD Nebo když jsme šli dovnitř a tam byli japonci Yami: "Šikmooká armáda" xD
Pak jsme šli, už bez Yamiho, někam, co ani nebylo vyznačeno na plánku. Pak jsme hledali cestu zpátky. Bylo asi za 5 minut 4. To už jsme teda věděli kde jsme nevěděli jsme, kde bude čekat autobus xD Tak jsme přešli asi 5x ulici, kde všude stáli autobusy, ale ten náš tam nebyl. Už jsme měli zpoždění 5 minut, takže se dalo čekat, že nám ujedou, páč se tam nesmělo stát. A pak to Pajda zjistila. Autobus už se skoro rozjížděl, tak jsme začali utíkat. Přitom Chiqui vypadl zapalovač. To jsme ještě nevěděli co to bylo. Ale nikdo se pro něj nezastavoval. Řidič tam na nás troubil, ať si pohnem. xD Ale stejně jsme museli odjet bez dvou lidí. Ty jsme pak nabrali někde jinde xD Taky se ztratili xD
V autobuse se nás všichni ptali kde jsme byli. Jenže my jsme to nějak nevěděli xD Pak nám v buse pouštěli Vratné Láhve. Byla to pěkná blbost. Po dvou minutách jsem usnula Áji na rameni xD Pak jsem se nějak probudila. A ája taky. Pak za mnou přišla Peťa. Vyzkoušeli jsme, jak budeme ležet, až pojedem do Holandska. A zjistili jsme, že to půjde. Měla jsem pod hlavou Ájinu bundu. Ája zatím šla za Chiq a Šárkou. A komentovali, že vypadám roztomile x// A Peťa zatím donesla toasty. xD Mňam.
Průvodkyně ještě dvakrát cosi začala mlet a celej zad vždycky začal zpívat Okolo Frýdku xD Taky úplně boží xD
Pak nám tom pouštěli film Drž hubu! xD úplně boží film xD To jsem nespala. Dojeli jsme v pů 9. Škoda, že nám tam nepustili Gypml, ještě jsem ho neviděla..
Nj, nachodili jsme s CHiqiu mega moc kilometrů a úplně nás boleli nohy. Ale Vídeň 4ever. Příští rok!! Už teď se těším xD
xD
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama