Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Vánoční akademie 2007

16. listopadu 2008 v 21:18 | Enelya |  Nevšední okamžiky
Pozn.: Z minulého blogu

Ke každé větší akci už tradičně patří můj zběsilý útěk z domu za autobusem. Těsně jsem ho stihla. Fakt těsně no x)
Pak jsme se s Terou nemohli najít xD Teda měla mě čekat před sokolkou, ale čekala před druhým vchodem xD che
Potkali jsme tam upé moc lidí, kteří tam hráli. Třeba Chiqui xD
Asi v pět jsme šli trénovat. Teda jestli se tomu dá říkat trénování. Zahráli jsme stupnicu. A asi řádek z každé skladby x)
Všichni jsme museli být v černých gatích a bílé košili *tired*
V 6 jsme měli jít s Terou vybírat dobrovolné vstupné xD Ale byli tam už nějaké holky, tak jsme se k nim přidali. CHvilu jsme s nima kecali a potom se nás ta jedna zeptala, jestli nechceme chodit do softbalu xD Tak jsme řekli že jo.
Přišlo úplně hafo moc známých lidí. Pája ze základky. Kája, Bakero. Rodiče. Vojta. Mno prostě a lot of people. xD jo, ještě naše učitelka na IVT.
Pak jak jsme dovybírali, tak jsme šli najít učitela. Už byl na pódiu za oponou. Zatímco před zavřenou oponou hrál nějakej orchestr, tak za oponou seděl a připravoval se smyčcovej orchestr (Chiqui xD) Učitel nás poslal k piánu, kam nebylo vidět, kdyby se opona otevřela a řekl nám, ať to spočítáme. Když jsme to spočítali (mimochodem vybrali jsme přesně 6748 Kč xD), tak jsme to všechno naskládali do té krabičky a já jsem ji posunula k učitelovi. A říkala jsem mu, že se to sype. A Michala, co chodí s Terou do třídy a bude se mnou v Holadsku a já jï totálně nesnáším! x) tu krabici zvedla. Hm.. A co? A celé se to vysypalo. Hlavně, že jsem to ještě říkala, že? Intelignece.. A já jsem dostala záchvat smíchu, a jelikož jsme měli být naprosto potichu, tak jsem vyletěla ven xD
Když jsme měli konečně přijít na řadu, už jsme seděli za oponou, tak jsme s Terou zjistili, že máme dvoje stejné noty a jedny nám chybí xD Tak Tera vyletěla je hladat. Nakonec se po delší době vrátila, že je nemá, tak jsem tam letěla já. Hned jsem je našla a vrátila se zpátky xD Pak Tera zjistila, že má křuplej plátek. A vůbec jí to nehraje. Takže tam jenom tak pískala a dělala, že hraje. A já tam hrála sama jak... A navíc jsem ten poslední pochod ještě neuměla xD Ale to se nepoznalo xD
Potom jsem se chtěla v šatně převlíct z té hrozné košile, takže jsem si na ni nasadila triko a potom se pod ním snažila rozepnout košili. A nějak mi to nešlo, takže zase záchvat jak sviňa xD Mi pak musela TEra pomáhat xD
Pak jsem si vzala jabko a mandarinku a šli jsme za Chiqui a Bakerem nahoru na balkon. Zjistila jsem, že ten můj modrej saxofon v té záplavě zlatých a černých nástrojů musel jít celkem slušně vidět. Teda hlavně zvrchu. Omg. A ještě tam seděla učitelka z Ivt..
Pak jsme šli s Terou na vedlejší balkon, abysme si sedli. A Tera s sebou úplně krásně švihla xD Takže opět záchvat jak prase xD Já - s mandarinkou v puse jsem se málem udusila xD Ale pohoda x))
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama