Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Posledních pár dní..

22. listopadu 2008 v 18:50 | Enelya
(Pozn.: Psáno 15.6.2008, zkopírované z min. blogu)

.. to se mnou jde vážně z kopce. A já jenom nevěřícně koukám, jak ten kopec může být tak prudký.
Totiž začalo to asi ve středu. To, co se dělo do té doby dělo, nebylo oproti tomuhle nic. Nesmyslný učení na konečné písemky už se sice děje delší dobu, ale až teď se to začalo pomalu tvarovat. No, takže ve středu jsem se rozhodla vylepšit si skóre v chemii. Když chci, tak to všechno chápu a dokonce i umím x). Takže jsem se poctivě učila na čtvrteční písemku z chemie. Můj největší problém je, že když už se začnu do něčeho opravdu učit, nesmím dostat blbou známku, protože je mi líto stráveného času, který jsem mohla strávit jinými - užitečnějšími činnostmi. Tímpádem, když jsem se do toho pustila, musela jsem se to doučit až dokonce. Spát jsem šla spát asi někdy po jedné. Přitom jsem se rozhodla, že další čtvrteční písemku ze zemáku nechám plavat s tím, že si vymyslím nějaké definice.
Ve čtvrtek jsem zaprvé zaspala. Za druhé zjistila, že nic pořádně neumím. Zeměpis jsem napsala celkem v pohodě na to, jak jsem se učila. Další pozitivní událost dne byla, že jsem napsala dobře i test z chemie, i přesto jak byl těžký. Teda aspoň doufám. Dostat bysme to měli zítra. Úplně jsem si vymyslela nějaké reakce x). V Ivt mě dostalo, když jsem zjistila, že mě K. skoro dohání na Bitefightu, zvlášť když to hraje asi o měsíc méně. Navíc mě matikářka zastavila na chodbě a řekla, že potřebuje arch kvůli nějakým známkám od Domči. To, že jsem v archu měla asi 10 známek od všech lidí dohromady, jsem jí samozřejmě neřekla.
Odpoledne jsem navíc musela do banky kvůli svému studentskému účtu. Moje bankovní poradkyně mi nejprve řekla, že jsem podobná mamce a poté, že otci. x/
Doma jsem jak dement psala asi 3 hodiny známky do archu, navíc jsem měla jenom polovinu žákovských, což znamenalo že zbytek budu muset dopsat ve škole ještě před matikou.
Navíc mě další den čekaly zkoušky z hudebky a já pomalu ani nevěděla, co mám hrát.
A ještě k tomu nám večer praskla někde žárovka a vypl proud v celém baráku. Takže jsem se sprchovala potmě a ještě ve studené vodě.
V pátek jsem opět zaspala. Rozbil se mi zip na mých skvělých plátěnkách z metalshopu! Takže jsem musela jít ve starých roztrhaných plátěnkách s dírou na podrážkách. Na autobus jsem lětěla se ságem na rameni a tělocvikem v ruce a skvělým pocitem. Neuměla jsem ani slovo na první hodinu a jenom se modlila, aby mě nevatáhla před tabuli. Neměla jsem v archu známky od poloviny lidí, a vůbec nevěděla, jak to bude s těma zkouškama. Nakonec si stejně matikářka ani nevšimla, že tam ty známky nemám. Navíc Domči stejně dala čtverku. V němčině opět vtipně učitelka zapomněla, co chtěla říct a nakonec prohlásila, že je asi blbá x) Zkoušky nám začínaly ve 2, takže jsme si s Terou domluvily sraz 2:05 xP Při rozehrávání jsme si vymyslely, co budeme hrát. Nakonec jsme tam cosi zahrály, porota se nám úplně smála. Aby toho nebylo málo, taky jsme zpívaly, tleskaly, počítaly a poznávaly dur a mol (U mě vždycky obráceně xD). A to jsme prosím druhý cyklus. Písničku Já Do Lesa, jsme většinu prosmály, zbytek jsem dozpívala x) Jsem zvědavá, co jsme dostaly. xP
(Vedeme jedna nula! xD)
V sobotu jsem se konečně vyspala. Den celkem v klídku. Odpoledne jsme dělali stropy navrchu.. Večer jsem šlapala na rotopedu 1:16:00 a spálila 1000 něco kalorií xP
Dneska pohoda. Odpoledne jsem si dala svůj obvyklý hrnek kafe, pojedla jahody s cukrem a čokoládou a luštila křížovky. Zítra píšem test z chemie a z bioly, kde mi jde o známku. Jo, opět z chemie.. Což znamená, že jdu naposledy zkusit štěstí a bitefightu v lovu vlkodlaků, jestli náhodou nezískám tu blbou jednu zkušenost a nepostoupím tak na 10 level. Ale pochybuju. No, a pak se du opět učit. Dooufám, že se vyspím víc než posledně..
Aloha.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama