Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

Akademie 2008

22. listopadu 2008 v 18:53 | Enelya |  Nevšední okamžiky
No, akademie stála za houby. Jediné pozitivní bylo, že jsem byla na celý den omluvená ze školy. V osm jsme měli sraz. 7:50 učitel řval. Naposto nervózní, vystresovaný, s nervama v kýblu. Hráli jsme snad všechny skladby od začátku školního roku. Poté, aby toho nebylo málo jsme se přesunuli hrát ven. Nevím, co čekal, že bude. Zatleskal nám nanejvíš ředitel, který šel kolem. Dokonce i Sm. - učitel (Z hodin) se nám smál. Dále taky učitel vystavil transparent, že zveme lidi na večer do sokolovny, a zabetloval tak telefoní budku. Kolem prošli za ty tři hodiny možná 2 lidi. Ale proč ne. Naštěstí nás před jedenáctou pustil. Do školy jsem se nehodlala vracet. Stejně se 2 hodiny v Ivt dívaly na nějaké trapné filmy. Jela jsem v 11 dom, kde jsem sedla k Pc..
Akademie začínala v půl sedmé. Měli jsme tam být v 5. Přišla jsem o čtvrt na šest.. Pak jsme jak blbci znova zkoušeli. Řekli nám, že hrajeme hned jako druzí, po nějakém brontosaurovi a dinosurovi.. (?).. Tímpádem jsme přišli o všechny lidi, kteří právě v tu dobu nejvíc chodili dovnitř. Možná proto letos vybrali tak málo peněz, když jsme u dobrovolného vstupného neseděly my s Be.. Místo nás tam Sm. posadil nějaké dvě divné holky.. Co už..
Nevím, proč jsme tam vlastně byly. Stejně nás nikdo nezaslechl, když jsme hrály. A to jsme prosím hrály mininálně dvě sóla. Ani nás nikdo nezahlédl. Takže asi tak..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama