Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

5.9.2008

22. listopadu 2008 v 19:12 | Enelya
Pozn.: Zkopírovené z min. blogu - 1. školní týden

Zdravim,
To si snad děláte srandu, píšu tu článek velkej jak já sama a on se normálně smazal. Nevím jestli se mi chce psát ho znovu. V neděli jsme se vrátili z chorvatska. Prázdniny byly skvělé. Těsně před odjezdem do Chorvatska jsme byly s B. na koktejlu xD.

1. září prolomila naše rodina kletbu 1. lavice. Po 2 letech ani já, ani bratr nesedíme v 1. lavici. xD Možná to bude tím, že jsem se konečně nespoléhala na ostatní a sama si přivstala a obsadila strategicky nejvhodnější 4. lavici. Pak přišla K. s P., takže sedí každá z jedné strany vedle mě. Tak trochu jsem doufala, že B. příjde dřív, aby seděla vedle mě. Ale ona přece musela jít s bratrem do školy xD No co.
Zrovna když nejvíc potřebuju automat na kafe, tak nefunguje! Další čtyři hodiny jsme strávili čtením školního řádu, mimojiné jsme se dozvěděli, že v průběhu vyučování je zakázáno používat elektroniku, a fotit učitele nebo spolužáky v hodině bez souhlasu učitele. xD Haha.
Rozvrh máme celkem v pohodě. Pondělí, úterý devět hodin. Líp to zástupce nemohl vymyslet. Navíc to dal celé škole stejně, kromě malých..
Hudebku máme pěkně trapně. Pondělí od čtyř nebudeme stíhat xD, ve středu od 5 do 7, pátek hodinu v půl 3, cosi co nevím jak se jmenuje s ředitelem o 3/4 na 5, a orchestr od půl 6 do 7.. Spacák a stan, ať mám kde spát...

2. září jsme ještě naštěstí neměli odpoletku. Dostala jsem od třídní arch a ani se nezeptala, jestli ho chcu. Demokracie vládne v naší škole. Poté nám rozdala omluvný list, tvořený dvěma papíry. Asi si myslí, že to nikdo neztratí. Už teď nevím, kam jsem to hodila x). Druhou hodinu v těláku se nikdo nepřevlíkal a všichni si mysleli, že strávíme celou hodinu poučováním o bezpečnosti. Učitelka nám řekla, že máme zranění hned hlásit, a vyhnala nás ven plet školní hřiště. Vůbec jsme nebyli od písku.. V dějepise se učitelce nelíbilo, že sedím s K. a měla k tomu i patřičné poznámky. Rozhodla, že na pátek si máme zopakovat všechno od pravěku a ještě nám stihla zadat samostatnou práci. Pátou hodinu jsme měli novou angličtinářku. Vypadala celkem v pohodě, když nakráčela do třídy a anglicky se nás zeptala, co má v batohu. Vtipná hodina. Odpoledne mi bylo blbě.

3. září jsme hned první hodinu psali srovnávací diktát. Sama češtinářka řekla, že ho nemá ráda: "zaprvé je moc dlouhej a za druhé je blbej." Nicméně jsme ho stejně psali. O Komenským. Jinak už jsme dělali něco, co připomínalo učení. Ve fyzice jsme s B., K. a P. hráli turnaj v piškvorkách xD. Stále nefungoval automat na kafe. Ve škole jsem musela sníst ibalgin, abych vůbec vstala, když vešel učitel do třídy.

4. září jsem do sebe ráno narvala hafo prášků, abych do školy došla. Nemluvím o tom, že mi teklo z očí. Bože. Kafe opět nefungovalo, musela jsem se spokojit s kofolou. Bolelo mě v krku. Opět jsme obsazovali místa v jednotlivých třídách. V němčině nás naprosto dostala, když jsme hned navázali na to, kde jsme loni skončili. Všechny nás seřvala a my se smáli. Samozřejmě že pouze v duchu. Asi budeme příští hodinu psát. Bože, jak mi tohle chybělo. V češtině jsme si opravovali diktát. Nakonec neoficiálně co se ví, mají 2 lidi jedničku, 3 lidi dvojku, já a zdeňa trojku. Jsem na sebe pyšná xD. Pak možná 5 lidí čtverku xD a zbytek. Čtvrtou hodinu jsme poprvé poznali učitelku, která nás má učit biologii. Doteď jsme ji znali pouze od třídní z kabinetu. Nás si s k. pravděpodobně pamatuje z loňska, kdy jsme ji na chodbě stačili srazit 2x za jednu přestávku xD Ukázalo se, že je opravdu tak nudná, jak říkali áčáci. Po pěti minutách, jsme s K. přestali poslouchat. Jenom ty dvě aktivní vedle nás - P. s B. - vypadali, že poslouchají. Ale kdo ví. Potom jsme měli výtvarku / hudebku. My výtvarňáci jsme zjistili, že nevíme jak vypadají listy xD
(Pozn. Vybrala jsem si výtvarku, protože za 1. neumím zpívat, za 2. ze všeho co se v hudebce bere jsem dělala v 6. třídě zkoušky a za 3. nechci trávit další hodinu navíc hudebkou, když jsem v zušce 5 x týdně )

5. září jsem nemluvila vůbec. Narvala jsem do sebe prášků. Úspěch byl, že mě už nebolela hlava. Kafe stejně nefungovalo. Poznali jsme dalšího nového učitele - zeměpisářku. Zadala nám nějaké referáty, které máme zpracovat v Power Pointu. ještě ho mít doma. Všechny referáty, co se mi líbily, my někdo sebral, tak jsem jí řekla, že chci něco od konce. V tělocviku B. necvičila. Nebyla víc nemocná než já. My jsme běhali. Aspoň, že už jsme nepleli hřiště. V dějepise jsme opakovali. Byla jsem u tabule. Nelíbilo se jí jak se tvářím. Dala mi nějakou blbě formulovanou otázku a suveréně se na mě podívala, jakože to nemůžu vědět. B. vedle mě dala naprosto primitivní otázku. Nakonec jsem tam cosi napsala a ona řekla, že může být xD V angličtině jsem zase cosi věděla. xD
V biologii jsem porušila školní řád a dívala se na simpsny.
V hudebce jsme s Be. a učitelem utvořili hipies bratrstvo xD
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama