Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

3.1.2008

16. listopadu 2008 v 21:29 | Enelya
Pozn.: Z minulého blogu

Tak dnešek stál opravdu zato. Se vám musím pochlubit. Hned ze začátku nového roku dva trapasy x) To ten rok tedy opravdu dobře začíná.

Kromě toho, že jsem ráno opět neztíhala, jsem sebou ještě málem flákla po cestě do školy. Totiž, dva menší kopečky mi nedělají dobře xP Hned v šatně mě dostali otázky typu "Jaké byly Vánoce".. Taky z A. se stala ještě větší barbína než dříve. Teda dříve byla taky ta růžová blondýnka s milým hláskem. Jenomže teď se z ní stala velká holka, nj když byla poprvé na pařbě a podruhé se ožrala /Za celý život/ tak je to přece velká holka, no ne? S K. jsme už jenom protáčeli oči a koukali se jí klidit z cesty. Jenže já s ní musím sedět! x/ No dobře, tak asi nemusím. Ale nikdo jiný tam není. (Nj, někde pomlouvat musím x)
V zemplu jsem spala. Pak v matice jsem počítala u tabule a zase měla poznámky na moji úpravu... Nemůžu zato, že nedosáhnu nahoru xP V čejině po mě chtěla zase věci mě neznámé x) O přestávce jsem si šla s K. pro jahodové lízátko xD Pak jsme zase obcházeli školu. Jako obvykle.. V IVT jsme měli za úkol najít si na www.jobs.cz nějakou práci a napsat o ni žádost.. Napsala jsem za celé dvě hodiny dvě věty. Nj, kdo umí umí. xD Mám to udělat doma. Nejsou zde nějací zájemci? x) Chtěla jsem si vzít místo barmanky v ústí nad Labem, protože se mi líbilo co všechno tam nabízeli xD ODměny 18.000 ročně atd. xD... O další přestávce jsem si šla pro druhé lízátko xD Pak jsme šli s Kačén do protějšího křídla školy a mávaly Jirkovi z naší třídy do učebny chemie. A ze školy zrovna vycházeli nějakcí borci a mysleli si, že mávám jim. Totiž Kača nemávala tak hodně, takže vidět nebyla. Potom jsme se vraceli do třídy a já jsem se lekla jednoho kluka, co vycházel z učebny. Udělala jsem nějakej divnej zvuk připomínající "Ooooo" xD Takže druhej trapas za jednu přestávku xD A ještě jsme hráli s A., P. a B. 3 opice. xD To už jsem tak dlouho nehrála xD
V chemii jsme si celou hodinu povídali. Třídní nám vyprávěla, jak hrála na PC slovní fotbal s 10 letou holkou, co ji porazila 4:1 (Ta holka xD)

*třídní prohrává*
prof. R: Jseš dobrej
holka: Jsem holka.
prof. R: Promiň, jsem amatér.
holka: Je to tam napsané
prof. R: Aha
holka: A kolik ti je?
prof. R: Jsem stará bába.. (* prej nechtěla říkat, že jí je 49 xD)
holka: Mě je deset. xD

Pak nám ještě vyprávěla, jak neuměla nainstelovat ten program, co je potřeba k tomu hraní na seznamu, tak prej psala synovi xD A ten jí to furt nechtěl říct, tak tam něco pomačkala, pak se jí zobrazilo, že je úspěšně zaregistrovaná, tak jásala a psala synovi, že poprvé v životě něco sama nainstelovala, a ten jí odpověděl, že ji zaregistroval on xD
A tak vždy, když chtěla začít probírat, tak se někdo přihlásil a měl nějakej "důležitej" dotaz xD
Takže jsme nakonec neprobírali vůbec.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama