Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

29.9.2008

22. listopadu 2008 v 19:23 | Enelya
Pozn.: Z minuleho blogu

Ráno mi málem ujel autobus. V autobuse jsem musela stát. První hodinu opět celou hodinu zkoušela. Nevím čím to je, nikdy dříve celé dva roky nezkoušela a tohle bylo už podruhé za září. Možná za to může nový školní řád, nebo už nevím x) Nicméně jsem si pohotově stihla vybrat obrázek Karlova mostu, protože je to jediná pražská památka kterou znám x) Tak jsem jim tam všechno vyžrala a Mates pak dostal čtverku x) Mě mrzí no..
V tělocviku jsme hráli volejbal. po tělocviku jsme s K. hledali na chodbě její náušnicu. K. se tam plazila po čtyrech a já se jí tam v křečích smála a u toho si na zemi obouvala boty. K tomu byla ještě celá chodba poházená našimi věcmi. A přesně v té době vyšel na chodbu učitel z volejbalu a úplně nás nechápal xD Pak jsme přišli pozdě na třetí hodinu.
Dějepisářka si zlomila nohu, takže nebude měsíc ve škole. Místo toho jsme měli zeměpis. Což nás všechny potěšilo. nešlo neprojevovat emoce x) Příští útery budeme mít z dějepisu pana učitele z volej. xD Už se těším.
V češtině nebylo nic zjaímavého. Nejde mi to. Myslím, že zejtra budeme psát. Angličtina byla taky vtipná. Po hodině jsem si šla půjčit s K. anglickou zkrácenou knížku. Nevím co mám. Nějakou kriminálku ..
Po volné jsme přišli pozdě do biologie s kafem v ruce. Pořád dřív než učitelka x) Dostala jsem dvojku z testu, protože mám blbě jméno toho dementního zakladatele paleontologie. Napsala jsem tam lamarca. Naštvala mě. Pak se mě ptala, proč Lamarck. Říkám, že ten by si to zasloužil. Ona nechápe.. xD Zbytek hodiny si kreslím do učebnice..
V matice jsem dostala 2-3. A to chcu prosím z matiky maturovat. Che.. nakonci matiky matikářka zjistila, že ve sbírce máme pod příklady hned vysledky.
V ivt umím ká a em x) 10 prsty. xD
Volejbal skvělej. Smála jsem se učitelovi. A on mě zvedl jednou rukou za nohy a obrátil hlavou dolů xD Ale pak mě pochválil..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama