Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

29.1.2008

16. listopadu 2008 v 21:56 | Enelya
pozn.: Z minulého blogu

Tak dneska jsme dělali ty Scio testy, co nejsou scio, ale já jim furt říkám scio.. xD Dokonce jsem si i natáhla budík na dřív, abych stíhala x) He, třídní by mě totiž zabila, kdybych přišla jenom o 5 vteřin pozdějc.
Nejdřív jsme psali z matiky. Hádám, že to tak bylo asi na všech školách, ale to je fuck. Nejvíc ze všeho nás zajímalo, jak chcou udělat, abysme neopisovali x) A oni to udělali stejně jak naše fyzikářka. Teda, rozdělili nás na A a B. Potom jsme stejně zjistili, že zadání bylo stejné x) Na matiku jsme měli v poho učitelku, co učí v áčku dějepis. Podle abecedy nás rozesadila za sebe, což mi celkem vyhovovalo, jelikož normálně bych seděla s Á. v první lavici x) Takhle jsem se dostala do čtvrté lavice vedle Vojty a Lucky a za mnou seděla K. s D.. Jinak matika mi přišla celkem v pohodě. Stihla jsem všechno a dokonce si i napsat výsledky xD nj, aktivista. A co jsem tak letmo kontrolovala s lidma, tak mám většinu dobře.
O přestávce jsme šli s K. k nástěnce, kde jsem se mlátila s Terou xD Pak ještě celou cestu do třídy. (Měli jsme vyhrazenou celou jednu budovu školy, aby nás nikdo nerušil. Nebo spíš abysme mi nikoho nerušili o přestávkách x) Nj, my Vé2.. Teda my néé. To áčáci! xD)
Potom nám tam hodili jednu vyučovací hodinu. A zrovna dějepis. Si budu stěžovat! Mohli nám tam dát cokoli jinýho. Teda kromě češtiny samozřejmě x) Ale nebylo to tak strašné, sedla jsem si s K. a totálně jsme se tam nudili, poněvadž nezkoušela, ale cosi jsme četli v učebnici. A zrovna články o ČSR naprosto nesnáším. Stejně jako celej dějepis no.
Hm.. Potom čeština byla strašná. Čas mi vyšel úplně přesně. Možná pár vteřin jsem měla navíc x) Některé úlohy byly pěkně debilní. Polovinu jsem tipla. V jedné větě jsem našla chybu, tak jsem ji zakroužkovala a potom mi lidi řekli, že to mám dobře, akorát ta chyba je tam v něčem jiným xD Couž.. Pohoda.. Jinak ještě jsem možná půl hodiny přemýšlela nad Willim Wonkou. Nějaká debilní otázka, kterou doteďka nechápu xD (Půl hodiny je přehnaný x) Jen tak. Mimochodem.)
Po čejině nám dali hodinu a čtyřicet minut volna. Celkem nás zajímalo, co budem dělat. Na oběd jsem šla s B. a P.. Bylo nějaké divné maso, co divně smrdělo. x/ Pak jsme se ještě asi 3/4 hodiny nudili ve třídě.
Všeobecný testy byly hustý. Tradičně už bylo málo času, takže jsem polovinu tipovala. Navíc jsem přeskočila druhou stránku, takže jsem měla zbytek posunutý, když jsem to zjistila, tak zbývalo dokonce 2 minuty, tak jsem všude napsala áčko xD No, jsem teda hoodně zvědavá xD
No a poslední byli ty dotazníky. Pěkně trapný otázky. Jsem to dala dohromady s K. xD Nj. "Na kolik bodů tipujete, že dostanete v matematice..." atd... prostě trapas no x)
Radši no comment.
Jsme zvědavá, kdy nám to příjde zpátky. Prej až někdy v dubnu.. ..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama