Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

28.11.2007

16. listopadu 2008 v 21:00 | Enelya
Pozn.: Z historie
Nějak postrádám čas. Nebo taky když tu jsem, tak se nemůžu dostat na blog. Nic zajímavého se neděje. Začala jsem chodit do florbalu. Včera jsem si pěkně mákla.
Ve škole je čím dál tím větší zima! Nebo se mi to jenom zdá? Těžko. Dneska jsem došla tak daleko, že jsem si byla v šatně pro zimní boty. Chtěla jsem si vzít i zimní bundu, ale holky mě upozornili, že je to trošku divné. Hm.. tak nic. Tak jsem se teda klepala zimou. Sem tam jsem se také ohřívala o Ch. nebo Áju. Ch. byla totiž strašně teplá, abyste věděli.
Buď mám poze pěkně blbej tejden (V lepším případě) anebo se opravdu konečně začalo projevovat jak "moc se učím" (hm. přesně jak jsem předvídala). Začalo to v pondělí chemii. Jestli byla třídní zklamaná minulou písemkou, ze které jsem dostala dvojku, tak radši nechci slyšet, co říkala na tu čtverku. Aaach aaano! Taková krásná! A jak se v té žákovské vyjímá! cha. V úterý matika. Čistá práce. Che! Ještě to nemá opravené. Škoda, já se těšila, jak se mi bude smát. Zadala nám narýsovat šestiúhelník se stranou 13/5. No, vzhledem k tomu, že mi úsečka vyšla asi 2x delší než papír, tak jsem si ji poněkud zmenšila. Takže mám kružnici a v něm šetiúhelník. Nj, ta úloha ještě nějak pokračovala, jenže když jsem zjistila, že k tomu potřebuju úhloměr, který jsem samozřejmě jak jinak než neměla, tak jsem se na to vykašlala a kreslila si obrázek. Celkem se mi povedl. A dneska je to biologie. Včera jsem se učila jak ****. Asi začínám byt vymatlanější a vymatlanější. Křížovka. nějak mi tam nechtěli pasovat ty šútry a to ostatní, tak jsem si ubírala a přibírala písmenka xD
V matice jsme konečně začali brát rovnice, což mě děěěsně baví x)) Teda vlastně mě baví všechno, kromě rýsování!
Pak taky občanka byla dneska velice vtipná xD Už ze začátku hodiny, když prohlásila, že bude zkoušet. Pak se Pavla přihlásila, ať to odloží na příště. Že jsme se museli na dnešek hodně učit a bláá a měli jsme psát tolik testů, a blá... Až jsem se za ni musela stydět. Fakt že jo. Opravdu nesnáším tyhle vtěrky!! A pak Peťa řekla, ať si radši zkontroluje DÚ. Hm. Jsem myslela, že ji zabiju! Nikdo kromě Peti, Vojty, Martina a Karly to neměl. Někteří se snažili před hodinou si to okopírovat, ale stejně na to přišla. xD Nejlepší byla stejně B.. Ve škole mě někdy pěkně se*e. Ona, která má samé jedničky, se tam hádá o jednu blblou pětku, která za 1. není do Žk a za 2. ji dostala celá třída.
Vlastně ještě něco bylo lepší. V pondělí, když se třídní vyadřovala k tomu, jak pracujeme v chemii. Ano, prej takové hrozné výsledky z písemky ještě za celou svoji kariéru neviděla xD

prof. R.: Asi vám přestanu vyprávět story a začnu po vás jezdit jak veverka!
xD
Dneska jsem celej den mluvila německy. Moje "Jaja jajajaaa jajaa jajajaaaa.." neřešit, prej sem cvok. Těžko x) Taky "Jajaa, Das stimmt, das ist recht. Das stimmt das ist recht. .." zbudilo celkem řezbu. Och. Ich muss schon gehen. Und lernen. Na und? xD jajaaaa,, Germany 4ever!! Taky francouzky "Je ne sais pas" používám neustále.
Ještě něco mě dostalo. Někdo. Tonda. V biole. xD

Tonda: "A paní profesorko vzorec toho olivínu je teda em-gé-ef-é-si-íí-ó-tři-dvakrát?
Prof. R.: "......Já nevím...."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama