Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

16.1.2008

16. listopadu 2008 v 21:48 | Enelya
Pozn. : Z minulého blogu

Jo, v tuhle dobu píšu hodně o škole, když ono je to strašně vtipné xD První hodinu v matice jsme pokračovali v těch trapných úlohách, co je nikdo nechápe, kromě Jirky a Vojty. Samozřejmě. Asi sedm lidí psalo test, rozhodující o známce. Mě teda naštěstí dala jedničku x) Dyť se tomu taky pořád smějeme, žemám jedničku z matiky a chemie a dvojku z občanky a estetiky, což je hudebka a výtvarka.. x) couž. Se stává i v těch lepších rodinách.xD
V češtině jsem se snažila být co nejvíc neviditelná. Celkem se mi to dařilo. Mluvila jsem jenom jednou. To víte, nechcu si zkazit tu dvojku, co mi dala na výzo x) A Bája se mi smála a chtěla mě poslat k tabuli, abych se tam ztrapnila. A to jsem ju pozvala včera na nudle! Tsch!
Ve fyzice jsme při testu s Ájou pěkně spolupracovali. Nj, není nad kolektivní práci. Vždyť je odjakživa jasné, že více lidí více ví xD Muhehe.. Potom jsme měli místo biologie estetiku. To je místo toho pondělka. Trochu jsem se bála, že mě vyvolá, ale to by musela být úplně blbá. Po třetí xD naštěstí jsme jenom probírali dál..
V němčině jsme byli v té třídě do tvaru Ú . Té blbé, jak je tam na nás všechny strašně vidět x/ Opět jsme pracovali s tím trapným, divným článkem. A opět nás všechny seřvala. Naštěstí už jsme s ním skončili a začli osmou lekci. A v občance byla pohoda. Bereme práva a zrovna jsme brali cosi se soudem a uč. ..Po škole jsme dneska s Bájou nešli na oběd. Páč vyhrála sázku, tak jsem ji pozvala do čínské restaurace na smažené nudle xD Mňam. Smála se mi, že jsem musela stoupat na špičky, což od ní nebylo vůbec hezké! x) A potom mě ještě ona pozvala do cukrárny na pohár. Ale nakonec jsem si ho platila sama s tím, že příště mě zve na pizzu. xD Fááájn x)
Takže jsem se přecpala. Zatímco Bája snědla jeden kopeček, já si chytře vzala tři xD Ale Mňam to bylo.
Pak jsem ji ještě doprovodila dom.
A teď musím jít, páč jsem si od celé třídy půjčila žákovské, abych zapsala známky do archu.. Tak mizím..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama