Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

11.1.2008

16. listopadu 2008 v 21:41 | Enelya
Pozn.: Z minulého blogu, upravené

V dějáku jsme psali nehlášenej test. Teda já to čekala a prozíravě se na to v buse podívala. Tak nevim.. Dvojka by to mohla bejt.. x) V matice se opět pokračovalo v týtaní studentů. Aktivní J. počítal všechny příklady doma, tak se tam jenom hlásil, že by je šel spočítat k tabuly. *tired* Matikářka se ho zastala, že ona doma taky počítala napřed. Nj, my s Á. už jsme na to přišli - V první lavici, brýlemi, culíkama a rukou nahoře. xD Dokonalej, vystihující popis malé matikářky. Ale abyste si nemysleli, že jsem úplně vymatlanej člověk. Dva příklady mi skoro vyšly. No néé, fakt! Došla jsem asi do předposledního kroku a tam jsem se potom zadrhla x) Náhodou úspěch. Většina nedokázala sestavit ani zápis. No dobře, to přeháním, ale směřuje to akorát k tomu, že to 98% třídy nechápe. Ty dvě procenta jsou T. s J.. Jen tak. Pro informaci. I když T. má teď neštovice. Nikdo nepochybuje, že to bude chápat. A přitom já nechápu, jak sí může doma sednout a sedět u toho tak dlouho dokud to nepochopí. Někdy bych to měla taky zkusit. Pak se vám ozvu xD
Hm.. matika, ač mě baví a mám z ní skorojedničku, je kapitola sama o sobě. Nebudu vás zatěžovat x)
V těláku jsme si opět pěkně mákli. Ve velké tělocvičně děláme vždycky takový.... slušně řečeno blbosti, místo toho, abysme je dělali v malé tělocvičně a ve velké hráli floorball nebo tak něco. Takže dneska jsme po rozcvičce měli stanoviště s cvikama a vždy po minutě jsme se ve dvojci přesunuli k druhému stanovišti. Nj, jak už jsem řekla, pěkná makačka. Navíc mě už asi dva týdny bolí ruka a já pořádně ani nevím z čeho. I když jisté neblahé tušení bych měla. Ale nebudem to tady rozebírat x) V němčině jsme psali test. To jsme teda čuměli. Obvykle totiž co si nezapíše, to zapomene. Ale tak test mi přišel v pohodě... celkem.. Už tradičně jsme se smáli Bzz Bzz xD Ale když ono to jinak nejde..
V Aj nám chvilu cosi říkala o Holandsku.. Ta moje holanďanaka už mi konečně napsala. Vlastně ono to bylo tak, že já jsem jí psala meilem na vánoce, jakože ať si je užije a Happy New Year.. atd.. a pak jsem jí psala ještě jednou a ono jí to asi nedošlo. A ona zase psala, že mi taky psala k Vánocům. A mě taky nic nedošlo. Tak jsme se konečně domluvili. Nebo aspoň maili jsme si vyměnili. Zatím mi příjde celkem v poho..
HM.. no pak v ájině jsme brali stupňování přídavných jmen. Jono, jsme trochu pozadu. Ale tak couž. Nejlepší je stejně to, jak se tam všichni učí Aj od 4 třídy a my s M. tam tak vyčníváme tou 6. třídou x) S tím taky souvisí to, jak učitelka suveréně mlela, že to pro nás není nic nového ( ty příd. jm) a že je to jenom opkování a v pondělí to bude v testu. Zbytečné komentovat.. Ale tak ono je to v podstatě stejné jak v němčině. Tak snad to nebude tak hrozné. Ale člověk by čekal, že za ten rok a půl na gymplu by se ta angličtina mohla srovnat v té naší skupině. ALe tak s tímhle tempem možná k maturitě..
Nj, a v čejině velká slohovka. Taky celkem záhul. Takovej trapas.. Už se vidím..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama