Neexistuji proto,abych změnil svět. Existuji, abych žil svůj život způsobem, který mě učiní šťastným.

10.6.2008

22. listopadu 2008 v 18:45 | Enelya
Pozn.: Z minulého blogu

Dala jsem se na luštění křížovek. Když už jsem nesehnala tu brigádu, tak budu luštit křížkovky pro prachy. A jestli nevyhraju, tak se naštvu. Mimojiné jsou v tom časáku i Killer Sudoku s obtížností pět hvězdiček, a jsou primitivnější než ty Snadné. Taky jsem vyluštila cosi divnýho s číslama, co jsem sice viděla poprvé, ale bylo to taktéž primitivní. Jenom ty křížovky mi dělaj problémy. Když je to za prachy..

Na qipu jsem si suvereně napsala, že se učím a naivně si myslela, že nikdo kromě Vip psát nebude. Dokonce jsem to tam i napsala, že nechci být rušena. -> První, kdo mi napsal byl samozřejmě Marek. A ani jsem nemohla čekat důležitější otázku, než: Díváš se na euro?
Nejde teda o to, že bych najednou zatoužila po vzdělání - což o to, sešit s fyziky před sebou mám a oficiálně vyhledávám nějaký podklady o jaderných reakcích. Spíš netoužím po neustálém "Ahoj", které by mi rušilo nepřekonatelné The Offspring.
Taky jsem se dneska osmou hodinu v matice poprvé zamýšlela nad známkami. Nikdy mě nějak extra nezajímalo, co mi vychází. Známky jsou mi naprosto ukradený, protože nejsem naivní blondýnka a nemyslím si, že když se všechno naučím nazpaměť, odříkám to svým medovým hláskem, dostanu svoji stou jedničku do sbírky, že budu mít život jednodušší. Kdyby to pomohlo, měla bych samý jedničky. Nicméně poté, co mi matikářka oznámila, že mi bohužel musela dát dvojku, což je jí sice strašně líto, ale ono to opravdu jinak nešlo, mi to nedalo a ten průměr jsem si opravdu spočítala. Nevím, jestli je blbá moje karkulačka nebo ta matikářka, ale rozhodla jsem se o tom čísilku, které se nápadně blížilo trojce, raději pomlčet. x))
Protože tou karkulačkou to nebylo. Moje karkulačka je skvělá, protože umí napsat "Debil", ale už neumí "Je", takže zas tak dobrá není.
Ale mám svou karkulačku ráda, ráda s ní karkuluju, protože je od karkulky. xD
Možná bych tady měla ukončit své chvalozpěvy na mou karkulačku, protože jsem si za prvé okousala skoro celej nehet, což naprosto nechápu, jak se mi podařilo, navíc když si nehty nekoušu od druhé třídy, a za druhé nám češtinářka suveréně zadala stránku na větný rozbor.
Můj nehet je naprostá troska.. A tak jsem měla pěkné nehty. Jdu ho přelakovat načerno. To pomůže.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama